האב החשוד ברצח
החשוד ברצח בבית המשפט | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך הבוקר בתשעה ימים את מעצרו של החשוד ברצח אשתו אמש בפתח תקווה. במהלך הדיון טען כי מדובר בתאונה שנגרמה כתוצאה מפליטת כדור ולא ברצח. פרקליטו, עורך הדין אבי חימי, אמר כי החשוד טוען גם שבתם בת ה-14 של בני הזוג לא הייתה עדה לירי במכונית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדברי עו"ד חימי ובניגוד לטענת המשטרה, בני הזוג ביקשו מבתם לצאת מהרכב בשל הוויכוח שפרץ ביניהם, ככל הנראה בעקבות רצונה של האישה להתגרש מבעלה. במהלך חילופי הדברים, על פי גרסתו של החשוד, נפלט הכדור הקטלני שגרם למותה של האישה. "הירי נגרם בשוגג", הדגיש חימי בבית המשפט.

הבעל בן ה-52, מאבטח בבית ספר הנושא אקדח ברישיון, הוא שצילצל להזעיק אתמול בשעות הערב את המשטרה לאחר התקרית. כוחות הצלה רבים הגיעו לזירה שם מצאו את אישתו בת ה-50 כשהיא ללא רוח חיים עם פצעי ירי בראשה. הבעל נעצר זמן קצר לאחר מכן בחשד לביצוע הרצח.

בני המשפחה המומים: "הוא מעולם לא הרים עליה יד"

בני משפחתם של בני הזוג שהגיעו הבוקר לבית המשפט בפתח תקווה הביעו תדהמה מוחלטת מהטרגדיה שנפלה על ביתם. "אנחנו המומים לחלוטין", אמרו אחדים מהם שסיפרו על משפחה נורמטיבית ומתפקדת. "בחיים לא חשבנו שדבר כזה יקרה, הוא מעולם לא הרים עליה יד".

מחקירת המשטרה עולה, כי בני הזוג נסעו אמש בשעות הערב יחד עם שתיים מבנותיהם בעיר. הם הורידו את אחת הבנות אצל חברתה והמשיכו בנסיעתם - אז החל הוויכוח שהסתיים במוות אל מול עינה של הבת הצעירה. לזוג, בן נוסף בגיל 20.

על פי הערכת המשטרה, המעשה התרחש לאחר שהאישה הצהירה שברצונה להתגרש. בניגוד לטענת עורך הדין, סבורים במשטרה כי באותה שעה שהתה ברכב גם בתם בת ה-14 של בני הזוג, שפונתה בהמשך לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שניידר בפתח תקווה.