אביו של הנער בן ה-17, שהותקף בידי נער אחר כי חשב ששרק לחברתו, סיפר בשיחה עם חדשות 2 אונליין על השיחה שבה הבין שבנו נקלע לצרה. "הוא התקשר וזעק: 'אבא היו מכות, נפצעתי, בוא לקחת אותי'".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את השיחה המבהילה קיבל האב בשעה 2:30 לפנות בוקר מטלפון אחר, כי לטענתו, הטלפון של בנו נלקח על ידי החבורה שתקפה אותו. "הגעתי לתחנת דלק וראיתי שם חבורה של נערים ובמרכזה את בני מדמם מהראש ומהידיים וכולו מבועת".

האב הוסיף כי ראה שאוזנו של הבן נחתכה ועל גופו היו סימני דקירות. "הנערים חבטו בכל גופו עם אגרופן", סיפר. "אני לא יכול לתאר את רמת הזעם והתחושה שאתה מרגיש כשאתה רואה את הבן שלך במצב כזה. זה יכול היה להיגמר הרבה יותר גרוע".

משיחה עם בנו הוא הבין כי הוא לא היה זה ששרק לבחורה. "הוא רק עמד בין הבחור שהכה לבין חברו וניסה כל העת להרגיע את הרוחות", טען האב.

אילוסטרציה (צילום: ברוך פריימן)
השוטרים יצאו לבית החשוד. אילוסטרציה | צילום: ברוך פריימן

התנצל בפייסבוק - ונעצר

האירוע האלים התרחש בליל שישי האחרון. הנער החשוד במעשה, תושב השרון, הסתובב יחד עם חברתו וחבריו באחד הפארקים באזור המרכז ביום שישי בשעות הערב. במקום עברה חבורת נערים ואחד מחבריה שרק לעבר הנערה.

חברה של הנערה לא אהב את המחווה ותקף את המחזר הצעיר. הוא ניגש ביחד עם חבריו אל הנער והחבורה החלה להכותו בחוזקה בפניו, כשהחבר דוקר את הנער בידיו ובפניו, עד שאוזנו נחתכה. הנער נזקק לטיפול רפואי ופונה לבית החולים מאיר בכפר סבא.

מספר שעות מאוחר יותר, חש החשוד בנקיפות מצפון והחליט להתנצל בפני הנער שתקף. הוא שלח לו הודעת התנצלות בפייסבוק, אך ההתנצלות עלתה לו במעצר.

שוטרי מחלק הנוער בתחנת כפר סבא ששמעו על המקרה, יצאו לביתו של החשוד ועצרו אותו. הוא יובא בהמשך היום לבית משפט השלום לנוער בכפר סבא, לדיון בהארכת מעצרו.

עו"ד יוסי לין, שמייצג את הילד שהוכה, מסר: "אנחנו נדרוש מהמשטרה שהתוקפים יעמדו לדין וישלמו את המחיר כי זה חשוב - זה מסר לציבור. התופעה הזו חייבת להיעצר".