לאחר השימוע שעבר היום במטה הארצי, טוען מפקד מרחב ציון במשטרה תנ"צ ניסים אדרי, כי לא נפל פגם בתפקידו - הן במישור העובדתי והן במישור הפרשנות המשפטית. לדברי תנ"צ אדרי הוא פירש את המידע שהועבר לו ניצב על ניסו שחם כרכילות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך השימוע שנמשך יותר משלוש שעות, כפרו קצין המשטרה ופרקליטו עו"ד ציון אמיר, בטענה שהיה עליו לדווח על טענת השוטרת לפיה ניסו שחם ביצע בה מעשה מגונה. בתגובה לכך טען אדרי שבנסיבות שהיו לא חלה עליו החובה לדווח. לדבריו, הפרטים נמסרו לו על ידי מפקד התחנה סגן ניצב חיון בשיחה אגבית - והוא פירש את הדברים כרכילות. מכאן, כך לטענתו, לא חלה עליו חובה לדווח על דבר רכילות.

באשר לטענה כי שיקר בחקירתו במח"ש, גם בכך כופרים אדרי ופרקליטו מכל וכל: בשימוע היום הם אמרו כי במהלך החקירה אדרי טען שלא זכורה לו שום אמירה בעניין השוטרת, ורק כאשר עימתו אותו עם סגן ניצב חיון והוא שחזר מה בדיוק נאמר בשיחה, רק אז אדרי הבין ונזכר במה מדובר - ומיד הודה.

כעת תגבש ראש מדור משמעת במשטרה את חוות דעתה ותמליץ כיצד לנהוג בתנ"צ אדרי. את המלצתה היא תעביר לראש אגף משאבי אנוש ומשם יונח התיק על שולחנו של המפכ"ל יוחנן דנינו. ההערכה היא שהמפכ"ל דנינו ימליץ לשר לביטחון הפנים להחמיר עם תנ"צ אדרי ולהשעות אותו, ואולי אף לפטר אותו מהמשטרה. רק לאחר שתתקבל ההחלטה ייקבע מועד לתחילת המשפט המשמעתי שנקבע לאדרי.