פרסום ראשון: מי שנחשב ליורשו ויד ימינו של העבריין איציק אברג'יל - העבריין הבכיר מוטי חסין, נעצר היום על ידי ימ"ר לכיש בחשד להלבנת הון ובהנפקת חשבוניות פיקטיביות בשווי של מאות אלפי שקלים, בעסק להלוואות שבבעלותו.

חסין נעצר במסגרת מבצע הקרוי "הימור אחרון", לצד עוד 55 עבריינים שנעצרו או עוכבו. שמו של חסין נקשר בעבר בפרשת חיים רביבו, כאחת מהנפשות הפועלות שהביאו ל"הגלייתו לחו"ל" של הכדורגל לשעבר, בעקבות החלטת בורר של העולם התחתון. שמו של חסין אף עלה בהקשר של ניסיון החיסול בחוף בבת ים, במהלכו נרצחה בשוגג מרגריטה לאוטין ז"ל.

סנגורו של חסין, עו"ד אייל אוחיון, מכחיש את המיוחס לו. מחר בבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של חסין בבית משפט השלום באשדוד.

נרצחה מיריות שכוונו אל אברג'יל

מוטי חסין, ארכיון (צילום: חדשות 2)
חסין: שמו נקשר בניסיון ההתנקשות בבת ים | צילום: חדשות 2

מרגריטה לאוטין, בת 31, אם לשני ילדים קטנים מיהוד נפטרה לאחר שנורתה בחזה. לאוטין שהתה בחוף עם בעלה וילדיה ונורתה לנגד עיניהם מירי שבוצע לעבר אנשיו של העבריין איציק אברג'יל. צוות של מד"א טיפל בה במקום וביצע בה פעולות החייאה ארוכות ולאחר מכן היא הועברה לבית-החולים וולפסון שם נקבע מותה.

על פי עדויות של הרוחצים בחוף, שני אנשים רכובים על אופנוע עברו במקום וירו לעבר חבורה של אנשים המקורבים לעבריין איציק אברג'יל, אולם היריות פגעו בלאוטין. החוף היה הומה רוחצים אשר חשבו כי מדובר בפיגוע לאומני.