בבית משפט השלום בראשון לציון הוארך אחר הצהריים בשבוע מעצרם של ארבעת החשודים ברצח חסר הבית בעיר. השופט שדן בבקשה קיבל את החלטתו אחרי שנציגי המשטרה הציגו לו את חומרי החקירה החסויים - שקושרים, לכאורה, את הארבעה למעשה הרצח. לחלק מהחשודים, בהם קטינים ובגירים, עבר פלילי. ביום ראשון צפויה להיערך נתיחה שלאחר המוות בגופתו של חסר הבית, שממצאיה יוכלו לקבוע האם אכן נגרם מותו מהמכות שהטיחו בו החשודים.

בשיחה עם חדשות 2 סיפרו בזעזוע גורמים המקורבים לחקירה כי הממצאים שעלו עד כה מעידים על דמיון בין האירוע בראשון לציון לבין הלינץ' שהתרחש לפני כשנתיים בחוף תל ברוך בתל אביב. "מדובר בהתעללות אכזרית שמזכירה את רצח אריק קרפ", הם אמרו. "גם כאן לא היה שימוש בנשק חם או קר, אלא אלימות ובריונות לשמה".

מאידך, מכחישים סנגוריהם של הארבעה את החשדות כלפיהם. עורכי הדין ירון פורר ואורי קינן מסרו כי "המשטרה מיהרה לעצור את האנשים הלא הנכונים".

במקביל, הורתה המשטרה על סגירת מועדון ביליארד בראשון לציון, שבו בילו הארבעה לפי החשד לפני הרצח. לטענת החוקרים, נמכרו במקום משקאות משכרים לקטינים בניגוד לחוק. צו שהוצא הורה לסגור את המקום למשך 30 ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק