אילוסטרציה
צעיר נדקר למוות בחיפה | צילום: דניאל נחמיה, חדשות 2

מקרה נוסף של אלימות בין צעירים הסתיים בטרגדיה: בקטטה שפרצה מחוץ למועדון במפרץ חיפה בערב החג נדקר למוות צעיר כבן 23. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום עורכים סריקות אחר הדוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 03:20 לפנות בוקר התקבל במוקד מד"א כרמל דיווח על צעיר שנדקר בכניסה למועדון בשדרות ההסתדרות בחיפה, ליד קניון לב המפרץ. "כשהגענו מצאנו בחור כבן 23 מוטל ליד הכניסה מחוסר הכרה", סיפר הפרמדיק רז דיאמנד לחדשות 2 באינטרנט.

"הצעיר דימם וסבל מדקירות מרובות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול ראשוני ופינינו אותו לביה"ח רמב"ם במצב אנוש, תוך כדי פעולות החייאה", סיפר. בחדר המיון של בית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

אל המועדון במפרץ חיפה הגיעו כוחות גדולים של משטרה ופתחו בסריקות נרחבות אחר חשודים בדקירה. בשלב זה לא ידוע על עצורים. חקירת המשטרה נמשכת.

יפו: צעיר בן 26 נורה למוות

אמש נקבע בבית החולים וולפסון בחולון מותו של צעיר בן 26 המוכר למשטרה, לאחר שנורה ממכונית חולפת. החשד הוא כי מדובר בסכסוך בין עבריינים. כוחות משטרה הגיעו לזירת האירוע ופתחו בחקירת נסיבותיו.

סמוך לשעה 19:15 התקבל דיווח במוקד המשטרה על קולות ירי שנשמעו בכניסה לפיצרייה ברחוב יפת שבעיר. שוטרים שהגיעו למקום גילו כי מספר יריות נורו לעבר צעיר בן 26. הוא נפצע קשה, ופונה על ידי בני משפחתו לבית החולים וולפסון שבחולון, שם נאבקו הרופאים על חייו - אך נאלצו לבסוף לקבוע את מותו.

חוקרי מרחב תל אביב במשטרה החלו בחקירת האירוע הקשה, ומפרטים ראשונים עולה כי הצעיר נורה ממכונית שחלפה ברחוב שבו שהה באותה העת והיורה נמלט ממקום האירוע. עוד נמסר, כי טרם נעצרו חשודים בביצוע המעשה.