גוברת המתיחות בשכונות הדרומיות של תל אביב: סיפורה של הנערה בת ה-15 שטוענת כי נאנסה על ידי עובד זר ממוצא אפריקני, גרר עימותים בין תושבים בדרום תל אביב לתושבי השכונה הזרים. חלק מהתושבים טוענים שבקבוקי התבערה שהושלכו על בתי עובדים זרים בסוף השבוע הם חלק ממעשה נקמה בניסיון לגרום להם לעזוב.

במשטרה חושדים שחיים מולא, שנעצר בחשד שהשליך בקבוקי תבערה לעבר בתי עובדים זרים, עשה זאת בהמשך לניסיון האונס במטרה להרחיק את התושבים הזרים משכונת שפירא. היום כבר היו במקום חילופי דברים קשים בין התושבים הישראלים לשכניהם ממדינות אפריקה.

מוקדם יותר הותר לפרסום כי החשודים בתקיפה שאירעה ביום העצמאות בתל אביב הם תושבים ממוצא דרום אפריקני. נערה שיצאה ממועדון בעיר בשעת לילה מאוחרת אחרי החגיגות, התלוננה במשטרה על אונס אכזרי שעברה לדבריה על ידי תושב אפריקני, שתקף אותה ונער נוסף שהיה עמה בחניון המועדון, ושדד את כספם. בשלב זה טרם נעצרו חשודים במעשה והמשטרה מנהלת מצוד אחר מספר חשודים בהתאם לעדויות שנלקחו מהשניים.

ביום העצמאות, יצאו שני הקטינים לחגוג במועדון ברחוב שיבת ציון בתל אביב. בתום הבילוי, יצאו השניים מהמועדון לחניון שמחוצה לו, שם הותקפו. על פי החשד, השניים הותקפו ונשדדו. מעדויותיהם עולה שהקטינה, נערה בת 15 נאנסה לעיני בן זוגה, שהוכה על ידי התוקפים.

בשלב זה לא ידוע אם מדובר בתוקף אחד או יותר, אך המשטרה חושדת כי מדובר בנתינים זרים, משום שלפי התיאור שמסרו קרבנות העבירה, התוקף היה ממוצא אפריקני. המשטרה עורכת מצוד אחר החשודים במעשה, כאשר הם מתמקדים באזורים בהם גרים נתינים זרים ממוצא אפריקני. אולם, נכון לשלב זה, לא נעצרו חשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק