רצח ידוע מראש? בעלה לשעבר של מסרט עלמו בת ה-20 שנרצחה אמש בכניסה לבניין מגוריה בפתח תקווה, שיחזר לפנות בוקר את המעשה והודה שרצח את בן-זוגו לשעבר לעיני בנם בן ה-3.

החשוד במעשה, בן 24, נעצר לאחר שנמצא רוכן מעל גופתה של עלמו בחדר המדרגות. הוא נלקח לחקירה שם הודה במעשה. הרצח הטרגי אירע זמן קצר לאחר שעלמו הגישה תלונה נגדו במשטרה מכיוון שלטענתה איים על חייה.

בתום הערכת מצב שנערכה במשטרה בראשות מפקד המחוז שרון בנצי סאו, ולאחר בדיקה מבצעית של התנהלות תחנת פתח תקווה בעקבות המקרה, נמסר מהמשטרה כי התחנה התנהלה באירוע זה ללא דופי.

דקות לאחר שעזבה - התקבלה קריאה על רצח

לטענת דובר מרחב שרון, לאחר בדיקה התברר כי שוטרי תחנת פתח תקווה נקטו את כל האמצעים למניעת פגיעה בקורבן. במטרה לשפוך אור על השתלשלות האירועים שהובילו לרצח פרסמה המשטרה את לוחות הזמנים כפי שטופלו על ידם.

בשעה 18:30 פגש החשוד את הנרצחת בכיכר העצמאות בפתח תקווה וביקש ממנה לקחת את הילד. בשעה 19:41 יצרה עלמו קשר טלפוני ראשוני עם המשטרה וחמש דקות לאחר מכן הגיעה למקום ניידת שלאחר ניסיון לאתר את החשוד ללא הצלחה לקחה את האישה לתחנה להגשת תלונה.

בשעה 21:44 סיימה עלמו להגיש תלונה נגד בן זוגה לשעבר. באותו הזמן ביקשו ממנה השוטרים להמתין בתחנה עד שיאותר החשוד, אך למרות זאת מחליטה האישה לחזור עם בנה לביתם על דעת עצמה, זאת מבלי ליידע את השוטרים.

מספר דקות לאחר מכן התקבלה הקריאה במשטרה אודות הרצח. לאחר שהגיעו כוחות המשטרה למקום נדהמו לגלות כי מדובר בעלמו שכל פי החשד הותקפה על ידי בעלה לשעבר.

 "אירוע קשה ומחריד"

סמוך לשעה 22:00 הוזעקו כוחות משטרה גדולים ואנשי מד"א לבניין מגורים ברחוב ההגנה בפתח תקווה בעקבות דיווחים של שכנים שהתלוננו על צעקות וזעקות רמות. בכניסה לבניין נמצאה מסרט עלמו, בת 20ללא רוח חיים, מתבוססת בדמה כשסימני דקירות ניכרים בכל חלקי גופה.

צוות של מד"א-ירקון ניסה עוד לבצע בצעירה החייאה, אולם נאלץ לקבוע את מותה במקום תוך זמן קצר. "זהו אירוע קשה ומחריד", סיפר לחדשות 2 מוטי בוקצין, מתנדב זק"א שהגיע בין הראשונים לזירת הרצח, "מצאנו אותה מתבוססת בתוך שלולית דם".

המשטרה: האישה התבקשה להישאר בתחנה

זירת הרצח בפתח תקווה
זירת הרצח, אמש בפתח תקווה | צילום: ברהנו טגניה

בן זוגה של הנרצחת נמצא רוכן מעל גופתה בחדר המדרגות. במשטרה מיהרו לעצור אותו כחשוד המרכזי ברצח, כשעל פי החשד הוא ארב לה בכניסה למבנה ואז דקר אותה מספר דקירות בפלג גופה העליון - אל מול עיני בנה בן ה-3. הפעוט עצמו הועבר לטיפול רשויות הרווחה בעיר.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הצעירה עשתה את דרכה מתחנת המשטרה המקומית שם הגישה תלונה נגד בן-זוגה לשעבר. על פי החשד הוא המתין לה עד ששבה ואז התנפל עליה ודקר אותה למוות.

"שמעתי צעקות כאילו שוחטים מישהו", מספרת צעירה שנמצאה סמוך למקום בזמן הרצח. לדבריה תחילה היתה בטוחה כי זאת אישה שננשכה על ידי כלב, אך רק אחר כך הבינה למעשה את המקרה הטרגי שאירע.

מפקד תחנת משטרת פתח תקווה אמר לאחר המקרה: "האישה התבקשה להמתין בתחנה אך עזבה את המקום על דעת עצמה". גורמים במרחב שרון במשטרה הוסיפו גם הם כי האישה התבקשה לא לעזוב את המקום ללא ליווי שוטרים, אך הלכה מהמקום למקות זאת.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק