בבית משפט השלום בתל אביב הוארך בצהריים בחמישה ימים מעצרו של שישה זואדי, נתין זר מאריתריאה שנעצר אמש בחשד שביצע מעשים מגונים בנערה בת 13 בגינה ציבורית ברחוב הנגרים שבעיר. עובר אורח שהגיע למקום במקרה הבחין בגבר בשעה שהוא מבצע את המעשים - והזעיק את השוטרים, שהגיעו למקום ועצרו את החשוד.

אמש סמוך לשעה 18:00 חלף בגינה הציבורית ברחוב הנגרים שבתל אביב אזרח, והבחין בגבר כשהוא מבצע את המעשה הקשה ודיווח על כך למשטרה באופן מיידי. השוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו.

בשבוע שעבר: אריתראי תקף מינית נערות בחוף הים

חקירת המקרה מצטרפת לשורה של מקרים שאירעו לכאורה לאחרונה נגד תושבים זרים מאפריקה. לפני כשבוע דווח על תקיפה נוספת שבה מעורב אריתראי, שהתקיימה על פי החשד לעיני מאות אזרחים שבילו בים בשבת בצהריים. הרוחצים בחוף ירושלים בתל אביב שמעו צרחות שהגיעו מתוך המים. אחד המצילים נכנס למים יחד עם שוטר ופקח, והשניים יצאו כשבידיהם גבר כבן 30, נתין זר מאריתראה, שעל פי החשד תקף מינית נערה בת 14 וילדה בת 8.

בחקירה הראשונית עלה החשד כי נתין זר מאריתריאה ביצע מעשה מגונה בנערה בזמן ששחתה בתוך המים. על פי העדויות מהמקום, החשוד נכנס למים והחל לשלוח ידיים לעבר איבריה המוצנעים של בת ה-14, ואף הכניס את ראשה בכוח לתוך המים. הנערה החלה לצרוח בבהלה, ולבקש עזרה מרוחצים שהיו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק