מכוניתה של ח', תושבת הקריות הוצתה בחניון ביתה לפני כשבועיים וחצי סמוך לבלוני גז. ההצתה תועדה בעין המצלמות והמשטרה פתחה בחקירה. אבל האישה כבר משוכנעת שהיא יודעת מי עומד מאחורי המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון נראה אלמוני כשהוא חבוש קסדה שופך את תוכנם של שני בקבוקים שלחומר תבערה ומצית את הרכב בחניה. ח' טוענת כי מי שאחראי להצתה הוא הגרוש שלה, שלדבריה נהג להכותה. האישה טוענת כי אותו גרוש שלח מבין כתלי הכלא בו הוא מרצה עונש מאסר אדם אחר שיפגע במכוניתה.

"הכל החל לפני כארבע שנים באלימות מילולית, והפך במהרה לאלימות פיזית שהפעיל נגדי", סיפרה. "הוא הכה אותי לעיני הילדים ובאחת הפעמים איים עליי באקדח".

ח' אמרה כי מסכת האלימות נפסקה רק כשנשפט לעונש מאסר. "מה שהציל אותי הוא שלפני שנה וחצי הוא הורשע בעבירות רכוש, נשפט ונשלח לכלא צלמון", ציינה.

דובר מחוז חוף של המשטרה אמר בתגובה כי "אכן הוגשה תלונה בגין חשד להצתת הרכב. בעקבות כך נפתחה חקירה ונעצר חשוד במעשה אשר מעצרו הוארך. החקירה טרם הסתיימה".

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה כי "טענות האישה מוכרות ובהעדר סמכות שלילת טלפונים מהאסיר ללא צו בית משפט, היא הופנתה להגשת תלונה במשטרה. בעקבות התלונה והחקירה שנפתחה ובהתאם לצו בית משפט נמנעו מהאסיר טלפונים למספר ימים. שב"ס ימשיך במילוי כל הנחייה של גורמי החקירה או בית משפט בנושא הנדון".