התפתחות בפרשת הטרדת הילדה בת ה-7 מבית שמש שנחשפה בחדשות 2 אמש: חרדי תושב העיר שנלכד ביום חמישי האחרון בחשד שתקף את הילדה בזמן שעשתה את דרכה לבית הספר יובא ב-13:00 בצהריים לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מהמשטרה נמסר כי בנוסף לחשוד בתקיפתה של הילדה, נעצרו בתקופה האחרונה עוד 10 חרדים תושבי העיר, בחשד שאיימו על ילדים שהיו בדרכם לאותו בית הספר.

השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ', הורה לאחר שיחתו עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, לבחון את היקף התופעה בעיר, ואת פריסת כוחות השיטור במקום.

נתניהו: "המרחב הציבורי חייב להישאר פתוח ובטוח לכולם"

מוקדם יותר התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו לתופעת האלימות הננקטת במרחב הציבורי נגד נשים. יום לאחר שפורסמה כתבתו של שי גל בה נראית נעמה בת ה-7 מושפלת על ידי חרדים בבית שמש הוא אמר: "לא ניתן לקבוצות קיצוניות לפגוע בזכויות הנשים".

בצאת השבת שוחח ראש הממשלה עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' וביקש ממנו להנחות את המשטרה לפעול בתקיפות נגד האלימות שמתבצעת נגד נשים בפומבי. כמו כן שוחח נתניהו עם עם היועץ המשפטי לממשלה עו"ד יהודה ויינשטיין לוודא כי החוקים הנוגעים להדרת אנשים מהמרחב הציבורי נאכפים ברשויות המקומיות.

ראש הממשלה התייחס לשורת המקרים האחרונים של הדרת נשים ואמר בתוקף: "לא ניתן לקבוצות קיצוניות לפגוע בזכויות הנשים במרחב הציבורי שחייב להישאר פתוח ובטוח לכולם", מסר נתניהו בתגובה.

תקיפת הילדה בבית שמש - סיקור מיוחד

ראש הממשלה נתניהו: "קיצוניים לא יפגעו בזכויות נשים"

מארגן מפגן התמיכה בנעמה: "במקום בו יורקים על ילדות ישרפו גם בני אדם" 

בית שמש: יורקים על בת 7 ש"לבושה לא צנוע"

"אלף ישראלים יגנו על נעמה הקטנה"