חשד לרצח והתאבדות הלילה בקריית מוצקין: אביבה מקש, בת 45 ואמא ל-4 ילדים, נורתה למוות בדירתה. לצידה נמצא בעלה לשעבר, משה ג'מבר בן ה-48, עם פצע ירי בחזה. הוא פונה לבית החולים במצב אנוש ומאוחר יותר מת מפצעיו. הבת הצעירה של השניים, פעוטה בת שנתיים בלבד, ואמה של הנרצחת, שהו בדירה בזמן הירי. לבני הזוג עוד שלושה ילדים.

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו הלילה לדירה סמוך לשעה 1:00 ברחוב דרך עכו בקריית מוצקין, נחרדו לגלות גבר ואישה מוטלים ללא הכרה בחדר השינה. על פי החשד ירה הגבר, בן 48, ארבעה קליעים בפלג הגוף העליון של גרושתו. דקות לאחר מכן ירה הבעל בעצמו בחדר אחר בדירה. הירי בוצע מאקדח שמחזיק האיש ברישיון מתוקף עבודתו כמאבטח.

"הגבר נפגע מירי בחזה והאישה הייתה ללא רוח חיים מוטלת כשסביבה שלולית דם", סיפר הפרמדיק שלמה זולר לחדשות 2 באינטרנט, והוסיף: "לצערי הרב לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה של האישה". הגבר פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב אנוש ובהמשך הלילה מת מפצעיו.

"כאבא לילדים זה היה שובר לב"

הנרצחת: אביבה נקש
הנרצחת: אביבה נקש | צילום: חדשות 2

לבני הזוג ארבעה ילדים, שמתוכם הבת הקטנה - בת שנתיים בלבד - שהתה בדירה בזמן הירי וראתה חלק ממחזות הזוועה. "המראות היו קשים מאוד. כשהגעתי למקום היו שם ארבעת הילדים של בני הזוג", סיפר פרמדיק מד"א-כרמל שלמה זולר. "נשמעו זעקות שוברות לב. כאבא לילדים זה היה לי קשה מאוד. אנחנו במד"א מתורגלים באירועים כמו זה, אבל בכל פעם זה קשה מחדש", הוסיף.

בני הזוג לא היו בקשר בשנים האחרונות, אך השכנים מספרים כי לאחרונה הם שקלו את האפשרות לחידוש הקשר. הבעל הועסק כמאבטח בחברת שמירה ועל פי החשד השתמש בנשקו האישי לביצוע הירי. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בני הזוג לא מוכרים למשטרה מתלונות קודמות. חוקרי תחנת זבולון נמצאים בזירה ומוסיפים לחקור את נסיבות הירי. ילדיהם של בני הזוג הועברו בשלב לבית אחותה של האם והם מטופלים על ידי גורמי הרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק