סוף שבוע של אלימות בצפון
סוף שבוע של אלימות בצפון | צילום: חדשות 2

עוד רצח בצפון במהלך סוף השבוע: צעיר בן 25 מהכפר שיבלי בצפון נדקר היום (שבת) למוות, לאחר שהיה מעורב בקטטה. הוא פונה לבית חולים העמק בעפולה במצב קשה, שם מת מפצעיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירת המשטרה עולה חשד, לפיו שלושה צעירים היו מעורבים בהריגת הצעיר, לאחר שבין הארבעה פרצה קטטה. הם נעצרו ויובאו מחר לבית משפט השלום בנצרת לדיון בהארכת מעצרם.

אתמול בבוקר אירע רצח בנצרת. מוחמד עבד אלנבי, תושב העיר בן 41, נמצא מוטל מדמם על הכביש בשכונת ספאפרה בנצרת, כשהוא סובל מפצעי דקירה ומחבלות בכל חלקי גופו. תושבים הזעיקו את המשטרה ואת מד"א למקום. הוא פונה לבית החולים האנגלי בעיר במצב קשה מאוד. הרופאים הצליחו לייצב את מצבו, אך בחלוף כשעה נאלצו לקבוע את מותו.

היום הצליחה המשטרה לעצור חשוד ברצח, בן 35, גם הוא תושב נצרת. לטענת המשטרה, הרקע למעשה - סכסוך בין השניים.

שני פצועים מדקירות במהלך קטטות

במהלך הלילה התרחשו כמה מקרי דקירה באזור חיפה והקריות. שני נערים בני 17 נפצעו במהלך הקטטות ופונו לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה. אחד הנערים נדקר ברחוב טרומן בקריית חיים. חקירה ראשונית של המשטרה העלתה כי הרקע היה ויכוח על סיגריה. בשלב מסוים שלף נער אחר סכין - ודקר את בן ה-17. לאחר מכן הוא נמלט מהמקום, ובמשטרה ממשיכים לערוך סריקות בניסיון לאתרו.

נער נוסף נדקר במהלך קטטה בשדרות ורבורג בחיפה. צוותי מד"א שהוזעקו לזירת האירוע העניקו לו טיפול ראשוני ולאחר מכן פינו אותו לבית החולים. במשטרה חוקרים גם את התקרית הזאת.