כבר חמישה ימים חלפו מאז מותה הטרגי של מזל הדדי ז"ל. בני משפחתה מחפשים כל רמז שיעזור להם להבין מה באמת קרה באותם רגעים ברמת גן, במשרדי חברת היהלומים של לב לבייב. למרות הטענה שהדדי קפצה אל מותה, לידי החדשות הגיעו ההתכתבויות האחרונות שלה שמוכיחים שהיא בכלל התכוונה לחזור לביתה באותו יום שבו נהרגה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

את כוונתה של הדדי לשוב הביתה ניתן לראות בבירור בהתכתבות שקיימה עם חברו של בעלה קובי, שעות לפני הטרגדיה:

התכתבויות אחרונות של מזל הדדי
התכתבויות אחרונות של מזל הדדי | צילום: חדשות
התכתבויות אחרונות של מזל הדדי
צילום: חדשות

החבר: היי מזי יש לי מעטפה לקובי מתי את יוצאת?
מזל: היי
יש לי גם חומר
בערך עוד שעה
החבר: טוב
מזל: אתה תגיע?
החבר: כן
מזל: טוב
החבר: עוד כמה זמן יוצאת?
מזל: בערך בשלוש ועשרים
החבר: בדרך אליך עוד שלוש דקות אצלך
מזל: בסדר אם אפשר תמתין כמה דקות
החבר: אני כאן

כעבור רבע שעה הדדי יצאה לקחת את המעטפה המדוברת מהחבר של בעלה, בזמן שהוא ממתין לה בתחנת הרכבת בראשון לציון. הוא היה בטוח שהיא בדרכה אליו, אבל מסיבה שגם כעת לא ידועה לאף אחד, הדדי הסתובבה חזרה למשרד ברמת גן אחרי שקיבלה שיחה טלפונית. מחקירת המשטרה עולה כי היא הספיקה להגיע לשירותים בקומה העשירית של הבניין ואז קפצה אל מותה.

זירת ההתאבדות בבורסה בר
זירת התקרית ברמת גן, שבוע שעבר | צילום: החדשות

צוות חקירה מיוחד של משטרת מחוז תל אביב סיים היום לחקור את נסיבות מותה, ולקובי בעלה אמרו שבתום השבעה הם יביאו בפניו את ממצאי החקירה. אולם קובי ושאר בני המשפחה דוחים בתוקף את הגרסה הזו - ומשוכנעים: היא נרצחה.

"מזי נרצחה. זהו", אמר קובי. "פה צריכה להיות חקירת רצח". בנם האמצעי הוסיף: "מי שמכיר אותה טוב מאוד כמונו יודע שהיא לא עשתה את זה. יש הרבה שאלות. מי עשה את זה? למה עשו את זה? לקחו לי את אימא. לקחו אותה". גיסה של המנוחה סיכם בעצב: "אנא מכם, אל תעשו מאיתנו תאיר ראדה".