מאהבת שגנבה את הרכב
צילום:

הבילוי הלילי שהסתיים בגניבה: שוטרי הסיור במרחב איילון נקראו שלשום (ראשון) לדיווח על רכב שחוסם חניה בבת ים. כשהגיעו למקום התברר להם להפתעתם כי בעל הרכב איננו האישה שנראתה יוצאת ממנו ועוזבת את המקום, אלא אחיו של הגבר הנשוי שאיתו בילתה את הלילה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מבירור עם בעל הרכב, תושב העיר, נמסר לשוטרים, בפיקוד פקד רואי כהן, שהרכב רשום על שמו, אך אחיו הוא זה שעשה בו שימוש. השוטרים התפנו לדבר עם אחיו של בעל הרכב והוא מסר להם כי הוא בילה את הלילה עם אישה שהוא מכיר, ובמהלכו שניהם שתו כמויות רבות של אלכוהול.

בבוקר כשהתעורר נדהם הבחור לגלות כי האישה לא לצדו וכך גם הרכב שלו. עוד לפני שניגשו לפנות את הרכב ממקומו, התעניינו השוטרים אם הוא רוצה להגיש תלונה במשטרה אך הוא התחמק. רק לאחר שטענו בפניו כי ישנה אפשרות שהרכב ניזוק, ובמידה שנגרם נזק אז האשמה תהיה עליו, הוא התרצה.
 
ניידת שהגיעה למקום זיהתה את האישה כשהיא נכנסת לרכב ועוזבת את המקום. המשטרה עצרה את הנהגת בחשד לגניבת רכב, ומבדיקה שערכו התגלה בגופה אלכוהול בכמות שמעל 1100 מ"ק, כמות הגבוהה כמעט פי 4 מהכמות המותרת בחוק. בנוסף, התברר שהיא מעולם לא הוציאה רישיון נהיגה. במהלך השעות שבהן נהגה ברכב שגנבה, היא גם הספיקה להזיק לרכב. היא נעצרה, נחקרה ובתום חקירתה שוחררה. בהמשך יוגש נגדה כתב אישום.