אילוסטרציה
אילוסטרציה | צילום: 123RF, חדשות

גבריאל אדאירן עומר, מחנך כיתה י' בבית ספר תיכון "טומשין" בראשון לציון נעצר אתמול (רביעי) בחשד לביצוע עבירות פדופיליה ברשת, זאת לאחר שניהל שיחות בעלות אופן מיני בוטה עם שוטרת שהתחזתה לילדה בת 13. בית משפט השלום בת"א האריך את מעצרו עד יום שני.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המשטרה חושדת כי המחנך, תושב מושב בשפלה בן 50, ניהל במהלך החודש האחרון התכתבויות בוטות ומיניות עם שוטרת שהציגה את עצמה כילדה בת 13. אותה "קטינה" הצטרפה להתכתבות כללית ברשת כשהמחנך "צד" אותה והחל לפתח עמה שיחות מיניות, למרות שהיה מודע לגילה הצעיר.

מהמשטרה נמסר כי "אנו רואים בחומרה רבה ביצוען של עבירות בחסות המרשתת כשהקורבנות הם קטינים או אוכלוסיות מוחלשות. ההסתתרות בנבכי המרשתת לא תעמוד להם לאותם עבריינים והמשטרה תפעל בתחכום ובדרכים מגוונות כולל הפעלת אמצעים מתקדמים על מנת לאתר את העבריינים ולהעמידם לדין".

עו"ד אבישג כהן בן נתן שמייצגת את המחנך מטעם הסנגוריה הציבורית מסרה כי "איש החינוך משתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים ואנו מצפים שהמשטרה תבדוק את גרסתו. תמוה ומצער, שבעוד שבדיון המשטרה סירבה להשיב לשאלותינו, בטענה של חשש לשיבוש החקירה, הופתענו לגלות שהמשטרה בחרה למסור את המידע החסוי לתקשורת".