שוב תקיפת מאבטחים בבית חולים תועדה במצלמות: ארבעה צעירים בשנות ה-20 לחייהם תקפו בלילה (שלישי) ארבעה מאבטחים במרכז הרפואי לגליל בנהריה, לפי החשד במהלך ויכוח על תשלום חניה. שני מאבטחים נפצעו באורח קל ונזקקו לטיפול בחדר המיון, שניים מהחשודים נעצרו, ושניים נוספים נמלטו מהמקום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התקיפה התרחשה לאחר שארבעת החשודים ניסו לצאת מחניון המבקרים במקום והתפתח ויכוח בינם לבין המאבטחים בנוגע לתשלום. במהלך הוויכוח הקיפו שלושה מהחשודים את אחד המאבטחים והחלו לדחוף ולקלל אותו, בהמשך הכו אותו ותקפו מאבטחים נוספים שהגיעו לעזרתו.

שניים מהמאבטחים נפצעו באורח קל במהלך הקטטה ונאלצו לקבל טיפול רפואי בחדר המיון. שניים מהחשודים עוכבו במקום על ידי מאבטחים עד להגעת המשטרה ושניים נוספים נמלטו מהמקום.

על רקע מקרי האלימות האחרונים והאירוע הנוסף הלילה בבית החולים בנהריה תתכנס היום באופן דחוף השדולה למניעת האלימות נגד צוותים רפואיים. "זו תופעה בזויה ומזעזעת שחייבים לעקור מן השורש", אמר היו"ר המשותף של השדולה, ח"כ איציק שמולי. "הגיע הזמן לעבור מדיבורים למעשים ואנחנו מצפים מן הממשלה להציג תכנית מעשית ומידית כדי להפחית את מקרי האלימות עד למיגורם המוחלט".

מהנהלת המרכז הרפואי נמסר בתגובה: "אנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון להפר את הסדר הציבורי ולפגוע בצוות המרכז הרפואי . אנו בטוחים כי משטרת ישראל תדע למצות את הדין כחלק מהחשיבות למגר את תופעת האלימות שלצערנו מתרחשת לעיתים קרובות ומסכנת חיי אדם. יש להתייחס באפס סובלנות כלפי כל סוגי האלימות כדי למנוע את המקרה הבא".