הטרדה מינית (אילוסטרציה) (צילום: 123 RF, חדשות)
אילוסטרציה | צילום: 123 RF, חדשות

בן 22 חשוד בביצוע עבירות מין קשות בנערה בת 13: בשבוע שעבר נעצר צעיר תושב ירושלים שעל פי החשד יצר קשר עם הנערה באמצעות אפליקציית היכרויות, וניהל עימה מערכת יחסים בה הוא "השולט", ובמסגרתה הפעיל נגדה אלימות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

במשטרה התקבל דיווח על קטינה שנפגעה מינית מאדם המבוגר ממנה. מהחקירה עלה כי החשוד "איתר" את הנערה, באמצעות אפליקציית היכרויות, ובמשך כחודש ניהל עמה שיחות בעלות אופי מיני בוטה שכללו שליחת תמונות וסרטונים.

מעצר הנאשם הוארך. אילוסטרציה (צילום: zurbagan, 123RF)
החשוד הודה במעשים | צילום: zurbagan, 123RF

עוד עלה כי החשוד יצר עם הקטינה מערכת יחסים בה הוא "השולט", ולאחר כ-3 שבועות נפגש עמה מספר פעמים, במהלכן ביצע בה עבירות מין קשות, בין היתר גם במחסן הבית בו הוא מתגורר יחד עם הוריו.

"ברשת אורבים עבריינים פוטנציאליים"

"זהו אחד התיקים הקשים והמזעזעים בהם טיפלנו", אמרו החוקרים. "צריך לזכור כל הזמן ולהזכיר לילדים שברשת האינטרנט אורבים עבריינים פוטנציאלים המחפשים 'לצוד' קטינים וקטינות תמימים". במשטרה ממשיכים בפעולות שנועדו לאתר קורבנות נוספים.

החשוד הובא לחקירה בתחנת עוז בחשד לבעילת קטינה מתחת לגיל 14, מעשה סדום בקטינה ומעשים מגונים. הוא קשר עצמו למעשים המיוחסים לו, ואף הודה כי ידע את גילה של הנערה. בית המשפט האריך את מעצרו בשבעה ימים.