גבי דוידוב על רקע זירת האירוע (צילום: עומר שפירא תיעוד מבצעי מד"א)
גבי דוידוב על רקע זירת האירוע | צילום: עומר שפירא תיעוד מבצעי מד"א

שעות ספורות לאחר הקטטה האלימה הלילה בפאב בפתח תקווה, במשפחתו של גבי דוידוב, שנדקר למוות בתקרית, מתקשים לעכל את הבשורה הקשה על מותו. החשודים ברצח טרם נתפסו על ידי המשטרה. אחיו ישראל, שהיה מעורב אף הוא בתקרית, מאושפז בבית החולים בילינסון במצב אנוש.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אמא שלי התקשרה לטלפון של אחים שלי אחרי שהם לא חזרו לפנות בוקר", סיפר לחדשות 2 Online מיקי דוידוב, אחיהם של השניים. "זה לא רגיל שהם לא חוזרים".

ישראל, האח הקטן, היה אמור להתגייס ליחידה קרבית ביום שלישי הקרוב. "אני לא יודע איך זה קרה", ציין מיקי. "כל אחד בא, דוקר והולך".

האח טרם קיבל עדכונים מהמשטרה בנוגע למצוד אחר הדוקרים. "אני משאיר את זה בידיים של הקדוש ברוך הוא, הצדק יעשה את שלו", אמר. "איך בן אדם יכול להסתובב עם המצפון שלו כשהוא לקח נשמה של מישהו?".

היה בחור שאהב לעזור לכולם

אבי, חבר המשפחה, סיפר לחדשות 2 Online על השתלשלות האירועים אמש בפאב בפתח תקווה. "כנראה שמישהו התחיל עם ישראל האח הקטן וגבי יצא להגנתו", אמר. "גבי היה בחור שאוהב לעזור תמיד לכולם. לא יודע איך הוא היה מעורב בזה. ישראל בכלל לא יודע שגבי נרצח".

בשעה 01:56 נמסר למוקד מד"א מרחב ירקון על שני צעירים שנדקרו במהלך קטטה מחוץ לפאב ה"ז'בוטינסקי" ברחוב זאב ז'בוטינסקי בפתח תקווה. חובשים ופרמדיקים של מד"א הגיעו לזירה והעניקו להם טיפול רפואי במקום לאחריו פינו אותם לבית החולים בילינסון, שם נקבע מותו של המבוגר מביניהם.

ממחוז שרון של המשטרה נמסר כי כוחות של משטרת ישראל הגיעו לזירת האירוע ונסיבות האירוע בחקירה. מבירור ראשוני עלה כי הקטטה החלה בתוך הפאב והמשיכה אל רחבת הכניסה שם נדקרו השניים. בתום שימוע, הפאב נסגר למשך 30 ימים.