בתום חקירת של יותר מ-12 שעות, התיישב הבוקר (רביעי) יזם הנדל"ן ואיש חיי הלילה אלון קסטיאל על ספסל הנאשמים לדיון בהארכת מעצרו. קסטיאל נעצר אתמול בחשד לביצוע עבירות מין חמורות, כשהסעיף המרכזי הוא החשד לארבעה מעשי אונס. במהלך הדיון סיפרו החוקרים כי 12 נשים כבר הגישו נגד קסטיאל תלונה שתקף אותן מינית, אך הוא בחדרי החקירה דובק בגרסתו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני מכיר את הבחורה, יצאנו תקופה וקיימנו יחסי מין בהסכמה", ענה קסטיאל כשנשאל על טיב היכרותו עם אחת המתלוננות. "הכל היה בהסכמה, מעולם לא השתמשתי בסם אונס, אין לי מושג מה זה סם אונס". עוד הוסיף קסטיאל כי הוא "מכבד את כל הבנות כולל את המתלוננות, אבל מעולם לא כפיתי את עצמי על אף אחת מהן, הכל מרצון".

כשנשאל על הרגלי הבילוי שלו, ענה קסטיאל כי הוא אוהב לצאת לבלות עם חברים וכי הרבה בנות מתחילות איתו וגם הוא מתחיל עם הרבה בנות. "אבל מעולם לא השקתי אף אחת בכוח, מעולם לא דחפתי לאף אחת משקה בכוח", הבהיר. "זאת עלילת דם מה שעושים לי".

בימים הקרובים מתכוונת המשטרה לערוך עימות בין קסטיאל למתלוננות, לאחר שהאריכה היום את מעצרו ב-8 ימים. מוקדם יותר היום שוחרר גם חברו של קסטיאל למעצר בית של 5 ימים, לאחר שנחקר בחשד שלא מנע עבירות מין שעל פי החשד ביצע קסטיאל במספר בנות שהיו בגילופין.