מסיבת השחרור הסתיימה במוות: בית משפט השלום בפתח תקווה האריך בארבעה ימים את מעצרם של שני צעירים בחשד שהיו מעורבים בקטטה שהתרחשה הלילה (שישי) בפתח תקווה, בה נדקר למוות אריאל וואסי, צעיר בן 22.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בין החשודים במעשה: צעיר בן 23 מראש העין, וצעיר בן 21 מאלעד. צעיר נוסף בן 21 המתגורר בפתח תקווה נעצר אף הוא אך בית המשפט הורה לשחררו בתנאים מגבילים.

במהלך הלילה, סמוך לחצות התקבלה קריאה במוקד 101 של מד"א על כך שישנו צעיר פצוע ששוכב בחצר בית בפתח תקווה. מהחקירה הראשונית עולה כי בחצר הבית התקיימה מסיבת שחרור לאחד הצעירים. מסיבה שטרם התבררה, במהלך המסיבה התפתחה קטטה בין כמה צעירים שנכחו באירוע. אחד מהם שלף כלי חד ודקר באמצעותו את וואסי.

ארכיון
פתח תקווה, הלילה | צילום: חדשות 2

הנדקר ניסה להימלט מהמקום, וברח כ-300 מטרים מהחצר. לאחר מכן הוא התמוטט ופונה לבית החולים. כוחות גדולים של המשטרה שהוזעקו למקום הבחינו במיניבוס שמנסה להימלט מהזירה, עצרו את כלי הרכב ועיכבו את הצעירים שנסעו בו בחשד למעורבות באירוע.

פרמדיק מד"א, דוד ברוכי, שהגיע לזירה סיפר: "ראינו על המדרכה צעיר כבן 22 בהכרה, הוא סבל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים בשטח, העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ותוך פינוי המשכנו בטיפול הרפואי כשמצבו הלך והידרדר, בחדר הטראומה בבית החולים הרופאים שהמתינו לנו המשיכו להאבק על חייו".