אין תמונה
תמונתה של רני המנוחה

סוף מר-מתוק: יממה לאחר הפוסט המרגש שכתבה סיוון פישר-חיוני מתל אביב על מחשב שנגנב ובו תמונות של בתה המנוחה, המשטרה הצליחה היום (שישי) לאתר את המחשב ולהשיב לה אותו יחד עם התוכן היקר לליבה. "מיד עם הגשת התלונה, נפתחה חקירה מאומצת לאיתור החשוד ולמציאת המחשב", נמסר בהודעת המשטרה. "לפני שעות ספורות נעצר חשוד והמחשב עם התוכן יקר הערך הוחזר לבעליו". בפוסט שפרסמה הערב הודתה פישר-חיוני למשטרה ולכל מי ששיתף את הפוסט: "זה ריגש אותי כל כך, אנחנו עם סגולה. תודה רבה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול פרסמה סיוון פישר-חיוני מתל אביב פוסט נרגש בפייסבוק בו סיפרה על הגניבה המכאיבה של המחשב. "לא חשבתי שאי פעם אכתוב פוסט כזה", כתבה פישר-חיוני. "פרצו לי לדירה השקטה שלי וגנבו לי את המחשב ועליו כל התמונות של ילדתי האהובה שנפטרה לפני 3 שנים. גם את ההארד דיסק החיצוני שהיווה גיבוי גנבו".

פישר-חיוני המשיכה: "התמונות הן הזיכרונות היחידים הממשיים שנשארו לי ממנה. שלל הסרטונים שבהם היא צוחקת, מקשקשת ומשחקת עם כלבתה האהובה. אני מתחננת מי שגנב/ קנה מחשב מק-בוק אייר, בבקשה תחזיר לי אותו, אני מוכנה לקנות אותו בחזרה. רק לקבל את התמונות בחזרה. למקומן הטבעי כאן לצדי".

לפני כשנה וחצי ליוויני את פישר-חיוני לאחר שבתה רני נפטרה. רני הייתה הילדה הראשונה של סיוון - לידה בניתוח קיסרי אחרי הריון עם בדיקות תקינות, אבל האושר לא נמשך זמן רב. בגיל ארבעה חודשים רני אובחנה במחלה גנטית קשה - ממנה היא לא הצליחה להירפא. "בגיל 4 חודשים הופיע פרכוס בלי קשר לחום או מחלה, ושם הרגשתי שיש בעיה", סיפרה פישר-חיוני. "אחרי זה הופיע חום גבוה, ואחרי החום הזה היא הפסיקה לחייך ולצחוק. זאת הייתה הפעם הראשונה ששמעתי את המונח מחלה מטאבולית".

"מיד עם הגשת התלונה, נפתחה חקירה מאומצת לאיתור החשוד בהתפרצות והגניבה ובעיקר - מציאת המחשב", נכתב בהודעת המשטרה. "היום לפני שעות ספורות, נעצר חשוד במעשים המיוחסים לו לכאורה והוא הובא לחקירה בתחנת לב תל אביב. בהמשך למעצרו, הצליחו השוטרים לאתר גם את המחשב וה-hard disc שהחשוד מכר בחנות בתחנה המרכזית. תוכן המחשב וה-hard disc נשמרו והושבו לידי האם הנרגשת ומשפחתה".

בעקבות השבת המחשב, פישר-חיוני פרסמה פוסט נוסף בו הודתה למשטרה על השבת התמונות של בתה המנוחה. "תודה רבה רבה למשטרת ישראל, לתחנת לב אביב, לכל הקצינים, הבלשים והסיירים שעמלו 24 שעות על מנת להשיב לי את המחשב", כתבה פישר-חיוני. "אתם אנשים מדהימים ואני מניחה אתכם בתיבת התכשיטים שלי - לנצח".