זירת האירוע בחולון, לפני יומיים
גבר בן 45 נרצח ביריות | צילום: שי דגני - סוכנות הידיעות "חדשות 24"

במהלך הלילה (שלישי) הסגירו את עצמם למשטרה תושב תל אביב בן 44 ובנו, תושב בת ים בן 21, לאחר האירוע בחולון בו נרצח גבר כבן 45 וגבר נוסף נפצע באורח קשה. השניים נלקחו לחקירה, והרקע לירי הוא ככל הנראה סכסוך על רקע שימוש בדרך, כך לדברי המשטרה. השניים יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב, והחקירה נמשכת.

רוצים לקבל פרטים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מבדיקת המשטרה עולה כי לנוסעי שתי המכוניות יש היכרות מוקדמת ואף סכסוך קודם סביב קרקע בחולון. לטענת האב ובנו הם נסעו בכביש ונחסמו על ידי המכונית השניה. ממנה יצאו שני האנשים, שלטענת החשודים ניסו לתקוף אותם ולכן הגיבו בירי. לטענתם של השניים, האירוע נסוב סביב ההפרעה בכביש.

שני הגברים נמצאו על הכביש, סמוך למכונית עם שמשה מנותצת. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ראשוני לפצועים, אך לאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלצו לקבוע את מותו של אחד מהם. הם פינו את הפצוע הנוסף לבית החולים וולפסון בחולון, כשהוא סובל מפציעה בפלג גופו העליון. 

זירת הירי בחולון
זירת הירי בחולון | צילום: עד ראייה

"במקום הייתה המולה גדולה ועל הכביש סמוך לרכב שעמד הבחנו בשני פצועים, אחד מהם שכב כשהוא מחוסר הכרה עם פציעות בפלג גופו העליון והשני היה בהכרה מלאה", סיפר פרמדיק מד"א איברהים דרבי שהגיע למקום. "הענקנו להם טיפול רפואי, את הפצוע שהיה בהכרה מלאה פינינו לבית החולים וולפסון כשמצבו קשה. מותו של הפצוע השני נקבע לאחר ניסיונות החייאה בשטח".