שני המאבטחים החשודים בתקיפת הנער במועדון "האומן 17" - שתעודה בסרטון קשה שהופץ ברשת - שוחררו היום (חמישי) למעצר בית בתנאים מגבילים, לאחר שהמשטרה סיימה לחקור את תיק התקיפה. הפרקליטות תגיש כתב אישום נגד השניים, השייכים לחברת האבטחה י.מ.מ, תוך 30 יום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמו של הנער שהותקף הגיעה היום לבית המשפט ופגשה לראשונה את שני המאבטחים החשודים שהכו את בנה, גם שהיה כבר שרוע חסר אונים על הקרקע, והתקשתה להישיר אליהם מבט.

למקום הגיע אדם נוסף שטען כי גם בנו הותקף באותה תקרית במועדון התל אביבי. הוא הסתובב במסדרונות בית המשפט עם חולצה מגואלת בדם וזעם על שחרור המאבטחים למעצר בית.

"אנחנו נוודא שיוגש כתב אישום נגד שני המאבטחים, אבל האחריות לא מסתיימת בכך", אמרה עו"ד ענת קאופמן, המלווה את משפחתו של הנער שהותקף. "אנחנו מתכוונים להגיש בקרוב כתבי תביעה נגד חברת האבטחה, מועדון 'האומן 17' וחברת ההפקה שהפיקה את המסיבה".

עו"ד שי לוי, המייצג את אחד המאבטחים החשודים, מסר בתגובה: "אחזור על כך שמרשי פעל בהתאם לבקשת המשטרה לסיים את המסיבה ולפזר את הצעירים. מרשי הוא זה שהותקף ראשון. מרשי אף אמר בחקירתו כי המאבטחים שמעו שהצעיר מסתובב עם סכין, ולכן פעלו על מנת לנטרל אותו. כשיוגש כתב אישום נלמד אותו ונגיב בהתאם".