חברתו של אחד החשודים באונס הקבוצתי בקפריסין מדברת אמש (רביעי) לראשונה וטוענת שבן זוגה היה איתה בליל האונס, דבר שהיא מסרה גם בעדותה לחוקרי המשטרה הקפריסאים.

 לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו   

העדות שלה מספקת לכאורה אליבי לחבר שלה. מיד עם המעצר שלו היא ניגשה לתחנת המשטרה בקפריסין וטענה שבליל האונס לכאורה לא נכח בחדר 723, בו על פי החשד בוצע האונס. לחוקרים היא הראתה תמונה שבה נראים השניים יחד לטענתה מאותו לילה וגם תמונות מהחדר שלה.

"כשהוא היה אצלי בחדר ירדתי לקנות לנו לשתות, אז הראיתי להם בשיחות ששאלתי אותו, איזה שתייה אתה רוצה - קולה? נסטי?". החברה מספרת כי לדעתה אין סיכוי שהוא היה בחדר ועצרו אותו רק כי חברים שלו היה מעורבים בתקרית.

החשוד באונס מאיה נאפה בסלפי עם חברתו‎
צילום: החדשות12

עוד טוענת החברה כי היא שמעה שחבריו של בן זוגה היו אצל אותה תיירת בריטית כמה ימים לפני המקרה. "פתאום להגיד שזה אונס? זה לא הגיוני לדעתי". בת הזוג המשיכה לטעון כי הדבר "אבסורד", ואין סיכוי שבן זוגה שותף לכך. "ילד שאפילו לא בן 18 ומקבל האשמה שהוא אונס ושהוא היה נוכח בחדר הזה, והוא לא היה שם, זה לא הגיוני", הוסיפה.

בינתיים נרשמה היום מבוכה למשטרה קפריסין, אחרי שלא הצליחה לגייס מספיק ניצבים למסדר זיהוי. הוריהם של כמה מהחשודים פנו היום לנערים בבתי מלון קרובים על מנת שישתתפו במסדר הזיהוי.

שלושה מהנערים החשודים ממתינים במשטרת לרנקה. הלילה או מחר צפויות להגיע תוצאות בדיקות ה-DNA ואז הם יידעו אם הם יוכלו ללכת הביתה או שיוגש נגדם כתב אישום חמור בגין אונס קבוצתי. לפי דבריו של המפכ"ל הקפריסאי החקירה קרובה לסיום ויש ראיות חזקות, לפחות נגד כמה מהחשודים.