שלושה צעירים ממוצא ערבי הגישו תלונה למשטרה בעקבות תקיפה, לטענתם על רקע לאומני. השלושה, רופא ושני אחים תושבי שפרעם, מספרים כי חבורה של צעירים יהודים התקיפה אותם באלימות בחוף הים לאחר שגילו כי הם ערבים – כך נחשף במגזין "אל-אוסבוע" של חברת החדשות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

המקרה אירע בלילה בין רביעי לחמישי, בעת שהשלושה שהו בחוף ים באזור חיפה. לדבריהם, ניגש אליהם צעיר ושאל אותם אם הם ערבים. השלושה השיבו בחיוב, והצעיר עזב את המקום – אולם כעבור זמן קצר שב עם חברים, כשהם חמושים באלות, סכינים ודוקרנים.

הדיווח על המקרה
החשד: הותקפו באלימות - בשל מוצאם | צילום: חדשות

חבורת הצעירים היהודים החלה לתקוף את הצעירים הערבים, וגרמה להם לחבלות ראש וגוף. הצעירים הערבים הגישו תלונה במשטרה מיד לאחר האירוע. "מדובר במקרה מזעזע, הותקפנו קשות רק בגלל שאנחנו ערבים", סיפר אחד הצעירים המותקפים ל"החדשות" Online. "לא הפרענו לאף אחד, בסך הכל ישבנו בים. לא נשתוק על המעשה, ונקווה שהמשטרה תשים את ידה על התוקפים".

התוקפים היכו באלות, סכינים ודוקרנים
התוקפים היכו באלות, סכינים ודוקרנים | צילום: חדשות

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "אמש הוגשה תלונה במשטרה בגין אירוע אלימות ומיד עם קבלתה נפתחה חקירה. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה כל גילוי אלימות ומעשה בריונות כנגד כל אזרח באשר הוא. אירועי אלימות המובאים לידיעת המשטרה, מטופלים במקצועיות וביסודיות במטרה למצות את הדין עם המעורבים ולהגיע לחקר האמת וכך ייעשה גם בתיק זה".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/