הורים לפעוטות בצהרון בעיר אשדוד הבחינו לאחרונה בשינוי בהתנהגות של ילדיהם. לכן הם החליטו להקליט את הנעשה בגן ומה שהם שמעו לא השאיר מקום לספק: קללות בגן, איומים על הילדים ואווירת פחד כללית.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ההקלטות חשפו כי שתי הסייעות בצהרון מאיימות וצורחות על הפעוטות, בני 3-3.5 בלבד. "שבי! שבי! לפני שאתעצבן עלייך", נשמעת אחת מהן צורחת על אחת הילדות בגן. בהקלטה אחרת הוטח באחרת: "שתקי, שתקי! (דפיקה על השולחן) הדבר המטופש שאת עושה!".

המתרחש בגן הצליח לזעזע את ההורים. אחת האימהות הסבירה שההקלטות אינן נקודתיות: "אחד הדברים שהיא סיפרה לי זה שבזמן האוכל הם חייבים להיות בשקט ולילדים שבכל זאת מדברים אומרים שידביקו להם את השפתיים עם דבק או שישימו להם סבון מגעיל בתוך הפה". 

"אימא יש קייטנה? קחי אותי לרופא"

"הילדים שלי, שניהם, כשבועיים ימים מאז התחיל הצהרון הידרדרו בהתנהגות שלהם", סיפרה אם נוספת. "הילדה שלי פורצת כל הזמן בזעם ובצעקות בבית. אח שלה כל הזמן בוכה. כל הערב הוא שואל אותי: 'אימא, יש קייטנה? בבקשה תיקחי אותי לרופא. אני לא רוצה ללכת, אני חולה'. כל הזמן ממציא כאבי בטן". 

אסור לדבר בזמן האוכל (צילום: חדשות 2)
אסור לדבר בזמן האוכל | צילום: חדשות 2

לאחר שההורים הצליחו להקליט את מה שקורה בגן, אחד האבות החליט להתעמת בטלפון עם אחת הסייעות. "אפשר לדעת למה את צורחת על הילדה שלי ומשתיקה אותה?", שאל האב. הגננת בתגובה השיבה בתמימות: "אני? אבל אני לא צעקתי עליה. אני אישה מאמינה, אם אני נשבעת לך באור עיניי שזו הגרסה שלי שאני מפחדת שהילדה תיפול, מצדי תעשה עם זה מה שאתה רוצה".

עם ההקלטות פנו שלשום ארבעה מההורים למשטרת אשדוד והגישו תלונה. התלונה נמסרה גם לרשות המקומית, שם החליטו להשעות מיד את שתי הסייעות. החברה העירונית באשדוד מסרה כי היא רואה את האירוע בחומרה.