"הבן שלי במצב לא טוב": אמו של כתב הרכילות החשוד בתקיפה ובהריגת כלב הגיבה לראשונה לפרשה. בשיחה עם חדשות 2 Online הביעה האם דאגה ממצבו של בנה וטענה כי מדובר באירוע שהחל מעימות בין הכתב - ששמו עדיין אסור לפרסום - לבין חברו. בבית המשפט הכתב טען כי אמו לקחה ממנו כסף ופגעה בו - אך האם מכחישה את כל הטענות: "כל מה שהוא אמר עליי זה טענות שווא".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני בהלם מהטענה שנשלחתי לפגוע בו", הוסיפה האם - שעות לאחר שבנה טען שהיא חברה לעולם התחתון על מנת להרע לו. "הוא לא תקף אותי, המעצר הוא בגלל שהוא תקף את החבר שלו. בגלל כל המצב שלו ובגלל הכלבה. הוא תקף מילולית וזה בטח לא קשור אליי".

האם ניסתה להעביר מסר מפייס לבנה: "אני רוצה מאוד שהוא יסדר את החיים שלו, יקבל טיפול ויבריא". עם זאת, לדעתה הפרשה יצרה קרע רציני בינה לבין בנה: "להיות איתו בקשר אחרי כל מה שקרה? אני לא חושבת. הוא לא יצר איתי קשר מאז המעצר".

השופט פסק: הרווח מהחיסון גדול מהסיכון (צילום: חדשות 2)
בית המשפט שחרר אותו למעצר בית | צילום: חדשות 2

הבוקר הובא כתב הבידור לדיון נוסף בבית משפט השלום בתל אביב לאחר שלא עמד בתנאי השחרור שלו. "יש פה סיפור חולה", אמר בפני השופט עם דמעות בעיניו, "יש כאן שחיתות לא מהעולם הזה".

את עיקר ההאשמות שמר לאמו: "אני כבר לא יכול. אמא שלי לקחה לי כסף ושיתפה פעולה עם עולם הפשע". לאחר מכן שב ותקף גורמים נוספים בפרשה: "ניסו להרוג אותי בחודש האחרון - לפני כשנה תקפה אותי שוטרת, מעורבים כאן כל כך הרבה גורמים. לא עשיתי דבר אחד קטן". בתום הדיון החליט בית המשפט לשחרר את העיתונאי בשנית למעצר בית.

הכתב נעצר ביום שישי האחרון על-ידי שוטרי מרחב ירקון בחשד שתקף את אמו. במהלך חקירתו עלה החשד שהוא גרם למותו של הכלב שבבעלות המשפחה ואף תקף את חברו. באותו היום הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים והוא הופנה לקבלת ייעוץ פסיכיאטרי. עורכת דינו אופיר כתבי מהסניגוריה הציבורית ביקשה מבית המשפט להוציא צו איסור פרסום על שמו - ובית המשפט נעתר לכך.

לפניות לכתב: Azria@ch2news.co.il

עקבו אחר דף הפייסבוק של עזרי עמרם