(ארכיון) (צילום: חדשות 2)
(ארכיון) | צילום: חדשות 2

כתב הבידור שנשלח בסוף השבוע למעצר בית בעקבות חשד שתקף את אמו, הובא שוב לבית משפט השלום בתל אביב לאחר שלא עמד בתנאי השחרור שלו. "יש פה סיפור חולה", אמר היום (ראשון) בפני השופט.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

יש כאן שחיתות לא מהעולם הזה", הצהיר העיתונאי כשדמעות בעיניו. "אני כבר לא יכול. אמא שלי לקחה לי כסף ושיתפה פעולה עם עולם הפשע".

"ניסו להרוג אותי בחודש האחרון", הוסיף הכתב בבית הדין. "לפני כשנה תקפה אותי שוטרת, מעורבים כאן כל כך הרבה גורמים.לא עשיתי דבר אחד קטן". בתום הדיון החליט בית המשפט לשחרר את העיתונאי בשנית למעצר בית.

הכתב נעצר ביום שישי האחרון על-ידי שוטרי מרחב ירקון בחשד שתקף את אמו. במהלך חקירתו עלה החשד שהוא גרם למותו של הכלב שבבעלות המשפחה ואף תקף את חברו. באותו היום הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים והוא הופנה לקבלת ייעוץ פסיכיאטרי. עורכת דינו אופיר כתבי מהסניגוריה הציבורית ביקשה מבית המשפט להוציא צו איסור פרסום על שמו - ובית המשפט נעתר לכך.

רק לפני חודשים ספורים התפוצצה פרשת העיתונאית ספיר ניסני, שנחשדה בהריגת אמה באמצעות שמן רותח. בחודש יוני, כחודשיים לאחר שאושפזה בבית החולים, מתה אמה של העיתונאית הצעירה. ניסני מצידה המשיכה לטעון בחקירתה כי מדובר בתאונה וכי היא מעדה על שואב אבק רובוטי, וסיר השמן נשפך מידיה.

לפי גרסתה של ניסני, היא נכנסה לחדרה של אמה עם סיר השמן על מנת לבקש ממנה תבלינים: "בארון בחדר השינה היא נועלת תבלינים מיוחדים". לשאלת החוקרים איפה הכפפות והסיר השיבה: "אני לא זוכרת". מהדיונים עולה חשד כי ניסני זרקה לפח פריטים מהדירה על מנת להעלים ראיות ולשבש את החקירה - טענה שהיא מכחישה.