ניידת משטרה
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2
כוחות המשטרה עורכים הבוקר (שלישי) סריקות בעיר יבנה אחר נהג שעל פי החשד פגע עם כלי רכבו בהולכת רגל כבת 52 בשדרות העצמאות בעיר, בעת שעברה במעבר חצייה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום קיבלו את הקריאה בשעה 08:02. כשהגיעו למקום העניקו לאישה טיפול רפואי ראשוני, ולאחר מכן פינו אותה לבית החולים קפלן, כשהיא סובלת מחבלה בראשה. המשטרה פתחה בחקירה בעקבות האירוע.  

בית המשפט האריך אתמול ביומיים את מעצרו של הצעיר שדרס ביום שישי האחרון ילד בן 6 בצומת בר אילן בירושלים, ופצע אותו פצעים קשים. הילד שנפגע בתאונה פונה להדסה עין כרם שהוא סובל מחבלות קשות בראשו ובבטנו. מעצרו של אחיו של הנהג הפוגע, ששהה ברכב בזמן התאונה, הוארך ביום אחד.

עובדיה, אחד מאחיו של הנהג, שוחח עם כתבים מחוץ לאולם הדיונים ואמר: "הוא לא יצא לבלות. אני דיברתי ישירות עם החוקר ואמרתי לו שאח לי נמצא בבית ורוצה להסגיר את עצמו - הוא נכנס לפאניקה וזה דבר טבעי. החוקר כיבד את הבקשה שלי והגיע לשכונה חרדית בלי צ'קלקות ואסף את שניהם לתחנת המשטרה".

שעות לאחר התאונה פנה אחיו של הנהג הפוגע למשטרה והסגיר אותו ואת אחיו. בחקירה התברר שנהג המכונית, בן 21, מעולם לא הוציא רישיון נהיגה ומעצרו כאמור הוארך ביומיים.