מכחיש כל קשר למיוחס לו. החשוד באונס
מכחיש כל קשר למיוחס לו. החשוד באונס | צילום:

אמה של אחת המתלוננות נגד החשוד באונס שלוש נשים בקריות שיבחה הערב (ראשון) את מי שהובילה לזיהויו ולבסוף גם למעצרו של האיש בסוף השבוע האחרון: "המעצר שלו – הבשורה הכי טובה שקיבלתי לערב החג".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם היוודע דבר מעצרו ביקשה האם להודות לצעירה האחרת שנאנסה גם היא בידי החשוד בנסיבות דומות, והביעה את שמחתה הרבה על התקדמות החקירה. "אני רוצה להודות לנאנסת השנייה", אמרה האם. "בחורה כזאת שעברה אונס אכזרי לא תשכח את הפנים שלו. המעצר שלו זו הבשורה הכי טובה שקיבלתי לערב החג. עברנו תקופה לא פשוטה, המשטרה עשתה עבודה טובה ואני מקווה שזה הוא שנתפס".

אמש האריך בית משפט השלום בקריות בארבעה ימים את מעצרו של החשוד, שנלכד בשבת לפנות בוקר לאחר שאחת מקורבנותיו לכאורה זיהתה אותו עובר ברחוב.

לחשוד, תייר בן 26 מאוקראינה, מיוחסות שלוש תקיפות מיניות שאירעו בתחילת השנה בקריות, בהן גם מעשה אונס אלים של נערה בת 16, שאותה על פי החשד אנס במחסן תוך שהוא חותך אותה בסכין יפנית.

עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית הכחיש בשם מרשו את כל החשדות נגדו וטען כי מדובר בטעות בזיהוי. בדיון להארכת מעצרו אף טען הסנגור כי אחת המתלוננות העידה שהבחינה בקעקוע על ידו של התוקף, בעוד שלמרשו כלל אין קעקוע.

הבוקר הועברה דגימת DNA של החשוד למטה הארצי של המשטרה, זאת במטרה לקשור בינו לבין הדגימות שנלקחו מהמתלוננות לאחר שהותקפו.