זירת הירי ברמלה
זירת הירי ברמלה, הערב | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

חשד לחיסול ברמלה: אלמוני פרץ הערב (שבת) לביתו של גבר, בשנות ה-40 לחייו, וירה בו מטווח קצר. האיש מת מפצעיו תוך זמן קצר: גם גיסתו של ההרוג, שמוכר למשטרה, נפצעה ופונתה לבית החולים ומצבה מוגדר בינוני. בשלב זה אין בידי המשטרה חשודים. הרקע לאירוע עדיין נבדק והמשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

השניים פונו עצמאית לטיפול בבית החולים אסף הרופא. מבית החולים נמסר שהרופאים נאלצו לקבוע את מותו של אחד הפצועים, הגבר שהגיע עם פצעים קשים בראשו. הפצועה השנייה הועברה לחדר טראומה.

מהמשטרה נמסר: "במשטרת ישראל התקבל דיווח על גבר ואישה שפונו עצמאית לבית החולים אסף הרופא כשהם פצועים מירי. מותו של הגבר נקבע בבית החולים. כוח משטרה איתר את זירת האירוע ברמלה והנסיבות נבדקות".

אסף הרופא, ארכיון
אסף הרופא, ארכיון | צילום: חדשות 2

בתקרית נוספת שאירעה הערב במזרח ירושלים נפצע בינוני צעיר כבן 17 ושניים נוספים נפצעו במצב קל. הדיווח הראשוני על הקטטה התקבל בשעה 17:23 במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים: חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה בשכונת בית חנינא טיפלו בפצועים ופינו לבית החולים הדסה עין כרם 3 פצועים - בהם צעיר כבן 17 במצב בינוני עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון ושני פצועים במצב קל. המשטרה הודיעה כי נעצר חשוד והרקע לקטטה הוא סכסוך בין משפחות. החשוד הועבר לחקירה.