הטרדה מינית (אילוסטרציה)
הטרדה מינית (אילוסטרציה) | צילום: 123 RF, חדשות

בשבוע שעבר נעצר שלומי מרון תושב ירושלים בן 32, בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בעשרות קטינות - היום (שלישי) המשטרה פרסמה את פרטי החקירה ואת דפוס הפעולה של החשוד. מפרטי החקירה עולה כי החשוד נהג לפרסם מודעות ברשתות החברתיות בהן ציין כי הוא צלם המחפש נערות לצילומים תמורת תשלום, ובזמן הצילומים נהג מבעוד מועד להתקין במקלחות מצלמות נסתרות שצילמו אותן ברגעים אינטימיים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בחלק מהמודעות מרון אף ציין כי הוא מחפש נערות בגילאי 12-14 ושהצילומים ייערכו בבגדי ים. לאחר שביסס את הקשר עם נערות שפנו אליו במטרה לדגמן ולהתפרסם, הוא ביקש מהן להגיע לסטודיו שלו בבתי מלון שונים לצורך צילומים. באלו, התקין מראש מצלמה נסתרת שצילמה את הנערות בעת החלפת בגדים.

על פי החשד, החשוד המשיך בקשר עם מספר קטינות שצילם ואף שכנע אותן להצטלם בעירום תמורת תשלום של מאות ואלפי שקלים. על פי המשטרה, הוא פעל באופן עקבי ושיטתי ופיתח שיטות לפעולה על מנת להונות את הקטינות במטרה לגרום להן לשתף עמו פעולה.

החקירה התנהלה במשך מספר חודשים ובמשטרה ממשיכים לפעול לאיתור וגביית עדויות מקטינות נוספות שייתכן והחשוד יצר עמן קשר או פגע בהן, בהתאם לחשדות המיוחסים.

לאור דפוס פעולתו הסדרתי ואם עולה בכם החשד כי ייתכן וקטינה או קטין נוספים בסביבתכם נפלו קורבן להונאה מסוג זה, המשטרה מבקשת לפנות בהקדם למוקד 105 (המוקד לפניות לדיווחים על אלימות רשתית של משטרת ישראל) לגבי כל חשד או חשש באשר הוא.

בנוסף, המשטרה פרסמה את הכינויים בהם השתמש החשוד כשביצע את העבירות ברשתות החברתיות: באינסטגרם פעל תחת הכינויים Shalompho, Shalomben1, Hhmodelsh, halom_fasion_photography. בפייסבוק הוא פעל תחת הדף Shalom photomaker - שלום צלם אופנה.