הלם באגרוף ושבר את אפו של השוטר: במהלך השרפה שפרצה היום (שלישי) בקניון איילון ברמת גן התבקשו עוברי האורח ששהו במתחם הבילוי אפוף העשן לעזוב את המקום מחשש לחייהם. גבר בשנות ה-40 לחייו, סרב להתפנות ולאחר שהתבקש בשנית על ידי השוטר לעזוב את המקום תקף אותו באגרוף. מהמשטרה נמסר כי התוקף נעצר לחקירה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בתיעוד נראים חילופי דברים בין החשוד והשוטר עד שהאחרון החל להדוף את הגבר מספר פעמים וביקש ממנו לעזוב את המקום. אז הניף החשוד את אגרופו והיכה את השוטר בפניו ושבר את אפו. השוטרים שהיו במקום עצרו אותו לחקירה.

השרפה שפרצה במסעדה באחד המתחמים בקניון איילון ברמת גן, סמוך לבתי הקולנוע הביאה לפינוי המבקרים במקום. 6 צוותי כוחות כיבוי והצלה הגיעו לזירה וכיבו את הדלקה. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בארון חשמלי שהחל לבעור, כלל הנראה בעקבות קצר חשמלי. אין נפגעים באירוע.כוחות הכיבוי והצלה ביצעו סריקות במקום ולאחר זמן קצר השתלטו על השרפה. בסריקות לא אותרו נפגעים. המבקרים שהיו בקרבת אזור המסעדות בקניון פונו מהזירה.

במשטרה פעלו לפנות את האזור ממבקרים וקראו לציבור שלא להתקרב למקום. "ריבוי האזרחים והסקרנים במקום מקשה על פעילות כוחות הכיבוי", נמסר. צוותי הכיבוי מתחנת רמת גן, בסיוע תחנות שכנות, ביצעו סריקות וכיבוי. בשלב זה, הכניסה לאזור הסמוך למסעדות סגור לכניסה עד שכלל הכוחות הפועלים יסיימו את משימתם בבטחה. צוות לוחמי אש שנמצא על הגג מבצע הסלנת מים על מנת לקרר את הארובה של המסעדה.

ממשטרת ישראל נמסר: צר לנו על הצגת חשוד אלים שתקף ופצע שוטר וחיבל בפעילות כוחות החירום וההצלה כקורבן. באירוע שריפה בקניון הומה אדם בו כל שנייה חשובה, שעה שכוחות החירום וההצלה פועלים במלוא המרץ להרחיק את האנשים במטרה להציל חיי אדם ולמנוע פגיעה בנפש, סירב החשוד להתפנות והתווכח עם השוטרים. לאחר שנתבקש לעזוב ללא הועיל והפריע לפעילות הכוחות - נהדף לאחור, אז תקף שוטר בברוטאליות, והוביל לפציעתו ופינויו לבית החולים לאחר ששבר לו את האף. השוטרים במקום נאלצו לעוצרו לחקירה בגין התנהגות פסולה ואלימה שראויה לכל גנאי, בפרט שעה שחיי אדם מונחים על הכף.