שוטרים בזירת רצח, ארכיון
ארכיון | צילום: פייסבוק משטרת ישראל

גופת אישה כבת 50 אותרה במרתף בבניין ברחוב עוזיאל שבעיר כשעליה סימני אלימות. לצוות מגן דוד אדום שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותה. תחילה עלה חשד לרצח - אך זמן קצר לאחר מכן הוסר החשד לפלילים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מוקדם יותר היום נרצחה אישה בת 35 בכפר ראמה שליד כרמיאל, כשאלמונים פתחו באש מטווח קרוב לעבר מכונית שבה נהגה. צוותי מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותה במקום. הנרצחת, לינא אחמד, אם לשניים, הגישה בעבר תלונה על אלימות נגד בעלה, אך לבסוף חזרה בה.

היורים נמלטו מהזירה וכוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בסריקות במטרה לאתרם והחלו בחקירה וגביית עדויות. פרמדיק מד"א רביע איוב, שהגיע לזירה, סיפר: "ראינו אישה כבת 35 כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מפצע ירי בפלג גופה העליון. ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות, אך לצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

ביום רביעי בשבוע שעבר נעצר תושב טבריה בחשד שרצח את גרושתו וערף את ראשה. כוחות משטרה גדולים הוזעקו לדירה ברחוב נחמני בעיר לאחר שהתקבל הדיווח על החשוד, שהתהלך עם כתמי דם על בגדיו.

השוטרים שהגיעו למקום הבחינו בדירה שעולה בלהבות, ובתוכה מצאו גופת אישה בשנות ה-30 כשראשה ערוף. החשוד, בעלה לשעבר של הנרצחת, נעצר סמוך לזירה. לחשוד ברצח יש עבר פסיכיאטרי, והוא אף אושפז בעבר בבית חולים פסיכיאטרי. לפי הפרטים שחושף סנגורו, עו"ד סעיד חדד, החשוד עלה לארץ ממולדובה בשנת 1991, שירת בצבא ולאחר השירות עבר לגור בטבריה.