גורן ז
גורן ז"ל | צילום: מתוך הפייסבוק

הותר לפרסום כי מיה גורן ז"ל (41) היא בת הזוג שנרצחה הלילה (בין שבת לראשון) על ידי בן זוגה בבת ים. גורן, במקור מרעננה, התגוררה בשנים האחרונות בתל אביב ובשלב זה הנסיבות שהובילו לרצח טרם התבררו במלואן. בן הזוג שנעצר הוא ישראל צבי קטון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בן זוגה החשוד ברצח הודה ושחזר את המעשה. הוא הובא על ידי חוקרי מרחב איילון לזירה, שם תיאר בפניהם את השתלשלות העניינים. לחוקרים היה חשוב להביא אותו אל זירת הרצח לפני הארכת מעצרו בבית המשפט כדי לגבש תשתית ראייתית לקראת הארכת מעצרו. במקביל, מעצרו הוארך עד ליום ראשון הבא.

זירת הרצח בבת ים (צילום: תיעוד מבצעי מד
זירת הרצח בבת ים | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

גורן נמצאה לפנות בוקר ללא רוח חיים כשעליה סימני אלימות קשים בדירתה בעיר. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותה. בן זוגה, כבן 29, נעצר זמן קצר לאחר מכן בחשד לרצח.

כוחות משטרה הוזעקו בעקבות תלונות על גבר שצועק בדירה ברחוב הגליל בבת ים. הצוותים שהגיעו למקום איתרו את החשוד שטען בפני השוטרים כי רצח את זוגתו. משנכנסו השוטרים לדירה מצאו את הנרצחת מוטלת על רצפת הדירה, ללא רוח חיים, ועליה סימני אלימות קשים.

צוותים של מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותה. "כשנכנסו לדירה ראינו אשה כבת 40 שוכבת מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה עם סימני אלימות על גופה וללא סימני חיים", סיפר הפרמדיק קובי משיח. "בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה במקום".