מתחזק החשד לרצח במלון בת"א: הבוקר (שלישי) הוזעקו כוחות הצלה רבים למלון "רנסנס" ברחוב הירקון בתל אביב, לאחר שהתקבל דיווח על גבר ואישה שנמצאו בחדרם ללא הכרה. הגבר פונה במצב אנוש לבית החולים איכילוב, והצוותים שהוזעקו למקום החלו בביצוע פעולות החייאה לאישה ומותה נקבע תוך זמן קצר. כעת מתחזק החשד שהגבר רצח את אשתו, חולה במצב סיעודי, ולאחר מכן ניסה להתאבד.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הערב החליטו במשטרה לעצור את הגבר, שעדיין מאושפז בבית החולים איכילוב, ומחר יבקשו מבית המשפט להאריך את מעצרו. 

האישה, בשנות ה-60 לחייה, נמצאה ללא רוח חיים - אך בלי סימני חבלה או אלימות - בחדר המלון. בן זוגה, בשנות ה-70 לחייו, נמצא כשהוא פצוע אנוש בחדר המקלחת ועל גופו חתכים שככל הנראה גרם לעצמו.
 
פרמדיקים של מד"א הגיעו לזירה, קבעו את מותה של האישה ופינו את בן זוגה במצב אנוש לבית החולים איכילוב. חוקרי המשטרה מצאו מכתב שהשאירו בני הזוג וכרגע נבדק תוכנו: מדובר בזוג שככל הנראה סבלו ממחלה. הבעל פונה לבית החולים איכילוב ומאושפז במצב קשה.

ראש המכון לרפואה משפטית חן קוגל הגיע לזירה ואמר לחדשות 2: "אנחנו לפעמים מגיעים לזירות כדי לבחון וללמוד מהמקרים. בדקנו את הגופה והזירה. אנחנו לא מפרסמים את הממצאים כי זה בחקירה".

ברוך אינדיג ואודליה בכר ז"ל (צילום: מתוך הפייסבוק)
ברוך אינדיג ואודליה בכר ז"ל | צילום: מתוך הפייסבוק

"ראינו אישה מחוסרת הכרה וללא נשימה ודופק"

מהמשטרה נמסר כי הגבר פונה במצב קשה והועבר לניתוח בבית החולים: מותה של האישה נקבע בזירה. נסיבות האירוע נבדקות והמשטרה פתחה בחקירה: "בשלב הזה כל כיווני החקירה נבדקים".

דור קאופמן ורותם ארגוב, פרמדיקים ממד"א שהגיעו לזירה, אמרו: "כשהגענו למלון הובילו אותנו לאחד החדרים שם ראינו אישה בשנות ה- 60 מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק ובסמוך גבר כבן 70 כשהוא בהכרה מעורפלת. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חייו ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה ויציב. ביצענו בדיקות רפואיות לאישה, היא הייתה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".