מקובל לכנות את אבנר הררי "המחסל של העולם התחתון", ולמרות זאת, לא מעט גבות הורמו כשהררי נעצר פחות משנה לאחר שחרורו מהכלא - והואשם כי עמד מאחורי הטמנת שורה של מטעני חבלה, בהם גם במכוניתה של הזמרת מרגלית צנעני.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"תדע לך שעשו לי עוול, אין דברים כאלה בכל העולם", סיפר הררי לקרוב משפחתו לפני כמה ימים כשהוא מאחורי הסורגים. "מה שמאשימים אותי זה שאני שלחתי בן אדם (להטמין מטען) ואין להם שום ראיה נגדי. לא עקבו אחריי בכלל ולא הייתי יעד אפילו. אין מניע גם, אין כלום".

הררי הואשם גם בניסיון לרצוח את הכדורגלן קובי מוסא וכן כי עמד מאחורי הפעלת מטען החבלה שהתפוצץ במכוניתה של הזמרת מרגלית צנעני. על פי כתב האישום, הטמנת המטען בוצעה לאחר שצנעני סירבה לשדר שירים שהקליט הררי, שבנוסף על עיסוקו בפשע, הוא גם זמר.

צנעני:
מרגלית צנעני | צילום: פלאש 90, משה שי

"אין חיה כזאת שאני אפגע בה"

"מרגלית מסרה עדות ואמרה שאין לי קשר בשום דבר", המשיך הררי. "גם הייתי אצלה אחרי האירוע, ישבתי איתה ועם דוד בן בסט (מנכ"ל רדיו לב המדינה) ולא דיברנו בכלל על מה שקרה. כנראה שיש להם מהעבר דברים אחרים, אבל אני בטוח ב-125% שאין חיה כזאת בעולם שאני אפגע בה".

הררי המשיך להסביר מדוע לא הייתה לו סיבה לנסות לפגוע בצנעני. "משמיעים אותי ברדיו הזה כל יום, שלוש-ארבע פעמים ביום", טען הררי. "דוד בן בסט הוא חבר שלי, אח שלי שם אחראי על הפרסומות, אני כמו בן משפחה שם, בן בית. אני הולך, אני בא, אני הופעתי איתם באילת. מה פתאום שאני אפגע בה? היא חברה טובה שלי. הייתי מופיע איתה בכל מיני מקומות בארץ".

רכבה של צנעני בה הוטמן מטען חבלה
רכבה של צנעני בה הוטמן מטען חבלה | צילום: חדשות 2

כתב האישום מתאר גם כיצד הפעיל הררי את מקורבו אבישי בן דוד, שכתב האישום מייחס לו גם את הפעלת מטען החבלה שכוון נגד איש העסקים מאיר שמיר. כמו כן, ראיות התביעה מתמקדות, בין היתר, בהאזנות סתר שביצעה המשטרה להררי. "ההאזנות הן שיחות חולין, זה הכול", הבהיר הררי.

"זה בן אדם שעבד אצלי בחנות, הוא גם קרוב משפחה שלי", הוא המשיך. "יש צילומים שהוא נראה עובד בחנות ויושב על הקופה. הם פשוט תופרים לו תיק. הם עובדים אסטרטגית, אתה מבין? כמו בהישרדות. הם רק רוצים להפליל אותי בלי לבדוק את האמת".

אבנר הררי זוכה לפני כמה שנים מרצח, תבע את המדינה וקיבל פיצויים של יותר מ-100 אלף שקלים. כעת הוא משוכנע שגם התיק הזה יסתיים באותו האופן.