נורה למוות. עו
נורה למוות. עו"ד הוואשלה | צילום: באדיבות אתר panet

חשד לרצח בנגב: עורך הדין אדם הוואשלה, בן 42 מהיישוב מולדה, נורה למוות בפתח ביתו לאחר שחזר מתפילה. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה במקום ופינה אותו לבית החולים סורוקה שם נקבע מותו. במשטרה חושדים כי הירי התבצע על רקע פלילי, ככל הנראה בשל סכסוך חמולות, וחקירת האירוע נפתחה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מדובר ברצח הרביעי בחודשיים האחרונים במגזר הבדואי על רקע של סכסוך חמולות: בכל המקרים לא הוגש אפילו כתב אישום אחד. משפחת הנרצח סיפרה לחדשות 2 כי במשך חודש הם לא יצאו מהבית מחשש לנקמת דם, בעקבות האירוע הקודם בו התעמתו עם בני משפחה אחרת - עימות שבמהלכו נרצח אחד מבני המשפחה היריבה.

לדברי קרוביו של הוואשלה, גם עורך הדין שנרצח לא יצא מהבית במשך קרוב לחודש. מהחקירה עולה כי אלמונים שחיכו מחוץ לביתו קראו לו החוצה וכשיצא הם ירו בו מספר פעמים לנגד עיני אשתו וילדיו. לטענת קרוביו של המנוח, המשטרה לא עושה מספיק כדי לטפל בבעיית סכסוכי החמולות והם אומרים כי הם עדיין מפחדים וחוששים מעוד מקרי רצח. 

ארכיון
זירת הרצח, אמש | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

הירי התבצע בסמוך לשעה 23:00, אז התקבל דיווח על רצח ביישוב מולדה. חוקרי המשטרה שהגיעו לזירה החלו לאסוף עדויות והקימו צוות חקירה מיוחד לאירוע.

לפני כחודש אירע רצח נוסף של בן משפחה יריבה בשל סכסוך על חלקת אדמה במקום. נעצרו אז מספר חשודים בביצוע המעשה אך כולם שוחררו לביתם. בשלב זה של האירוע הנוכחי אין עצורים.