"תהיה לה טראומה לכל החיים" - כך אומרת אמה של אחת הנערות שעל פי החשד הודחו לזנות על ידי גבר בדרום הארץ. הפרשה נחשפה אמש לראשונה בחדשות 2. לדברי האם, "הבת שלי מאוד לא רגועה, מפחדת ולא יוצאת מבית. היא עצבנית כל הזמן, כועסת ובעיקר מאוד חסרת ביטחון פתאום".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

האם, הורה יחידנית למספר ילדים, סיפרה כי היא מכירה את הגבר החשוד בהדחה לזנות. "אני מכירה אותו ואת אשתו וילדיו, לכן זה הפתיע אותי", הסבירה, "ראיתי אותו נותן סטירה לאשתו פעם והייתי בהלם, הבנתי שהוא מעט אלים ואגרסיבי - אבל לא חשבתי שעד כדי כך, ושהוא עושה דברים כאלה לילדות", הוסיפה.

"אני עובדת הרבה שעות כדי לפרנס, והוא כנראה ראה בילדה שלי מישהי חלשה שאפשר להשפיע עליה ולגרור אותה לעולם הזה", הוסיפה. באחד מהימים ניגשה אליה בתה כשחזרה מהעבודה ותיארה לה כיצד פעל החשוד: "היא אמרה שהיא רוצה לדבר איתי וסיפרה לי מה קרה. הלכנו ישר לתחנת המשטרה, שם סיפרה לחוקרים הכל".

88% מהתיקים - נסגרו. אילוסטרציה
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

"אני רגועה יותר עכשיו כשעצרו אותו והוא לא יכול לעשות את זה שוב", המשיכה האם. עם זאת, היא הביעה חשש מכך שהחקירה "תיגמר בלי כלום", לדבריה, בשל קשריו של החשוד במשטרה.

כפי שנחשף אמש בחדשות 2, הגבר, בשנות ה-40 לחייו, פנה באקראי לנערות בגילאי 13-17 ממשפחות מצוקה באזור הדרום. על פי החשד, האיש ניסה לפתות אותן להיכנס לתעשיית הזנות במרכז הארץ בתמורה לתכשיטים, כסף, ביגוד ונעליים. באחד המקרים, ניסה החשוד לפתות מספר קטינות מאותה משפחה, ואילו במקרה אחר ביצע באחת הנערות עבירות מין.

"הוא אמר לי שאלך עם גברים, והם יביאו לי בתמורה כסף", שחזרה א' (אחת הבנות) בשיחה עם חדשות 2 . "הוא אמר לי שיביא לי בגדים או כל דבר שאני צריכה. אמרתי לא שאני לא מעוניינת לקחת ממנו כלום. אחר כך הוא אמר שיש עוד בנות, ושלא אהיה לבד. אמרתי לו שאני לא רוצה, שאני עדיין ילדה".