האב נדאף מדליק משואה
תלונה שנייה. נדאף בטקס הדלקת המשואות | צילום: חדשות 2

תלונה נוספת נגד האב גבריאל נדאף: צעיר הגיש היום (שישי) תלונה למשטרה נגד הכומר שהדליק שלשום משואה בטקס המרכזי בהר הרצל. לטענת הצעיר, הוא עבר לכאורה מעשה מגונה בידי האב נדאף כשהיה קטין.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

המתלונן טוען כי כשהיה בן 16 הוא היה באירוע בכנסייה והוזמן על ידי הכומר למשרדו, שם - על פי התלונה - ניצל נדאף את תמימותו של הנער וביצע בו מעשה מגונה לכאורה.

"אין גבול לשקרים, להמצאות, לעלילות ולציניות המופעלים כלפיי", אמר בתגובה להגשת התלונה האב גבריאל נדאף. "מסתבר שגם לאחר טקס הדלקת המשואה בו המדינה הוקירה את פועלי למען גיוס נוצרים לצה"ל, אותם גורמים ממשיכים לנסות ולהשמיד אותי ציבורית, למרות שבדיקות הפוליגרף שעברתי הוכיחו בוודאות שלא ביצעתי כל מעשים מהסוג המתואר".

"מזימתם של חורשי רעתי לא תסתייע בידם", הוא הוסיף. "כמות התמיכה לה אני זוכה בקרב הקהל הנוצרי והיהודי היא אדירה. אני מבקש מהמשטרה לחקור לעומק את כל הנוגעים בדבר ולהוציא את האמת לאור במהרה".

תלונה שנייה מאז שידור תחקיר חדשות 2

זוהי התלונה השנייה המוגשת נגד האב גבריאל נדאף מאז שידור התחקיר של כתב חדשות 2 חיים ריבלין בראשית השבוע. התלונה הקודמת הוגשה על ידי מספר חיילים נוצרים וחברים בפורום הגיוס, בלילה שבין שני לשלישי.

עו"ד אייל פלטק, המייצג את המתלוננים, פנה למשטרת זבולון והתלונן בשמם על ניצול, הטרדות מיניות וניצול סמכות מצד הכומר שהדליק משואה. "אין ספק שלאחר תלונה ראשונה זו, יגיעו עוד בעקבותיה", אמר פלטק עם הגשת התלונה.

באגף החקירות והמודיעין במשטרה הודיעו שיפתחו בבדיקת הטענות שהועלו נגד נדאף ונחשפו בתחקיר חדשות 2. התחקיר, ששודר במהדורה המרכזית ביום ראשון, חשף טענות על רמיזות מיניות מצדו של האב נדאף כלפי צעירים שפנו אליו לעזרה והצעות לסיוע בארגון אישורי כניסה לישראל בתמורה לטובות הנאה.