אילוסטרציה
במעצר עד יום ג' | צילום: חדשות 2

מעצרה של העיתונאית הצעירה החשודה בשפיכת שמן רותח על אמה הוארך היום (חמישי) עד ליום שלישי הקרוב. בית המשפט בפתח תקווה ביטל את צו איסור הפרסום על פרטיה של העיתונאית, אולם הורה על עיכוב ביצוע ההחלטה עד ליום ראשון בשעה 12:00.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"הצעירה ממשיכה להכחיש את טענת המשטרה לפיה התכוונה לפגוע באמה, ועומדת על כך שמדובר בתאונה מצערת", הדגיש עורך דינה של העיתונאית, גיא עין צבי. לדבריו, "נקודות רבות שהעלתה בגרסתה המפורטת המאששות את טענתה לא נבדקו עדיין על ידי החוקרים".

"העובדות לפיהן הצעירה טיפלה באם, הזעיקה את מגן דוד אדום והמשיכה לשהות לצד מיטתה בבית החולים מדברות בעד עצמן", המשיך הפרקליט, "אנו מקווים שהחקירה תסתיים במהרה, וטענות הצעירה ייבדקו לעומקן".

העיתונאית נעצרה בחשד כי ניסתה לגרום למותה של אמה בזדון. בדיון הראשון על הארכת מעצרה בתחילת השבוע קבעה השופטת ניצה מימון שעשוע כי "מדובר במקרה קשה ומצער" וציינה כי המשטרה חושדת שמדובר באירוע מכוון. "מצב האם הינו קשה והיא מאושפזת בבית החולים", הוסיפה. בעקבות המקרה נגבו מספר עדויות, שלדברי השופטת "מעלות את החשד לאור רקע נפשי של החשודה ויחסים מתוחים עם האם וכן טענות למקרי אלימות קודמים מצד החשודה".

נציג המשטרה בדיון טען כי העיתונאית ניסתה לכאורה לשבש ראיות, בעוד הצעירה טענה כי "לגבי העלמת הראיות, אמא שלי באותה שיחה גם ביקשה ממני לנקות את הבית לפני שהאחיות הקטנות באות הביתה. שמתי את הסדינים בפח של הבניין וניקיתי את הבית".