חשד לרצח צעירה סמוך לבית ספר בנצרת: עובר אורח דיווח היום (ראשון) למשטרה לאחר שזיהה גופה של אישה בחורשה בעיר. כוחות משטרת נצרת הוזעקו למקום והחלו בחקירת מותה של הצעירה, בשנות ה-20 לחייה. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בתיירת, אך זהותה עדיין אינה ידועה למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חוקרי תחנת נצרת וחוקרי זיהוי פלילי סגרו את הזירה, הסמוכה לבית הספר עמל אל קבצה בשכונת הר הקפיצה בעיר, והחלו לבחון את הראיות. גם חוקרי היחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז צפון נקראו לזירה והוזעקה מעבדה ניידת לאיסוף ובחינת הממצאים.

ראש העיר נצרת עלי סלאם אמר לחדשות 2 Online כי הצעירה דווחה כנעדרת מיום חמישי האחרון. "הבנו שמדובר בתיירת בפולין שהתארחה במלון בעיר. היום, עובר אורח שחלף ליד הזירה מצא את גופתה ודיווח על כך למשטרה. צר לנו על המקרה ואנחנו מקווים שלא מדובר ברצח".

שעות ספורות אחר כך, דיווח עובר אורח למוקד המשטרה על גופת אדם שנמצאה בשביל הירידה מהר ארבל באזור הכינרת. בשלב זה טרם ניתן לקבוע אם מדובר בגבר או באישה. שוטרי תחנת טבריה בזירה ונסיבות במקרה נבדקות.

בשעות הלילה נורה למוות צעיר בן 26 בחצר ביתו שבעיר טירה. הצעיר פונה לבית החולים "מאיר" בכפר סבא במצב אנוש על ידי משפחתו. הצעיר הגיע לבית החולים כשהוא סובל מפצע ירי בפלג גופו העליון ובמצב אנוש, ובהמשך נאלצו הרופאים שטיפלו בו לקבוע את מותו. המשטרה החלה בחקירת פרטי האירוע.