מאות אלפי נשים נפגעו. ארכיון (צילום: רויטרס, חדשות)
"לא הקפידה". ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

שוטרי תחנת לב תל אביב פרצו אמש (שלישי) לדירה במרכז העיר, לאחר שצעירה המתגוררת במקום זעקה לעזרה. בן זוגה נעצר בחשד שהכה אותה וניפץ על ראשה כוס זכוכית בגלל ויכוח על שמירת מצוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שוטרים בפיקודו של נצ"מ יאיר חצרוני שמיהרו להגיע לדירה בעקבות דיווח שהתקבל במוקד שמעו את האישה צועקת: "הוא הורג אותי". לאחר שהבחינו כי הדלת נעולה, הם פרצו פנימה ומצאו את הצעירה מוטלת על הרצפה כשמסביבה זכוכיות מנופצות והיא חבולה בפניה. בן זוגה, בן 31, נעצר במקום וארוסתו פונתה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

בני הזוג התארסו לאחרונה ותכננו להינשא בהקדם, אלא שאתמול פרץ בין השניים ויכוח לאחר שהגבר חשב כי זוגתו אינו מקפידה הקפדה יתרה בענייני שמירת מצוות ודת.

הוויכוח הידרדר לאלימות קשה, כשלפי החשד הצעיר כלא את ארוסתו תוך שהוא נועל את דלת הבית. הוא הכה אותה באגרופים, גרר אותה בכל רחבי הדירה ואף ניפץ על ראשה כוס זכוכית.

מפקד המרחב תת ניצב יהודה דהן הורה להשתמש בכל האמצעים על מנת לסיים במהירות את החקירה ולהגיש כתב אישום כנגד החשוד: "המשטרה תנהג באפס סובלנות כלפי אלימות מכל סוג ומי שינהג באלימות כנגד נשים ימצא עצמו מאחורי סורג ובריח".