זירת הדקירה, היום
זירת הדקירה, היום | צילום:

אלימות קשה בתוך המשפחה: אישה כבת 70 נדקרה היום (רביעי) במושב בני עי"ש ונפצעה קשה, וגם בנה פונה במצב קשה. על פי הידוע, הבן דקר את אמו ולאחר מכן ניסה לשים קץ לחייו. הרקע למעשה לא ידוע בשלב זה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי החשד, הגבר הגיע לבית אמו, דקר אותה כ-20 פעמים ואחר כך דקר את עצמו. מי שדיווח למשטרה על הדקירה הוא בנו של החשוד ונכדה של הפצועה: הוא הגיע לדירת סבתו, שם הבחין בסבתו ואביו כשהם דקורים ופצועים במצב קשה. החשוד אינו מוכר למשטרה וללא עבר פסיכיאטרי, אך נודע כי הוא נמצא בהליכי גירושין. נבדקת האפשרות כי מדובר בהתקף פסיכוטי.

שוטרי קריית מלאכי הוזעקו לזירה והורו על מעצר החשוד, גבר בשנות ה-40 לחייו, שפונה לבית החולים קפלן ברחובות במצב קשה עם דקירות בפלג גופו העליון. גם אמו של החשוד פונתה במצב קשה לאותו בית החולים, עם סימני אלימות בפלג גופם העליון, לאחר שקיבלה טיפול מהפרמדיקים והחובשים של מד"א שהוזעקו לזירה.

זירת הרצח, אתמול
זירת הרצח, אתמול | צילום:

אתמול נרצחה רחל אמזלג, כבת 45 מעמק בית שאן, ובן זוגה לשעבר נעצר בחשד לרצח. גופתה נמצאה לפנות בוקר בבית פרטי במושב רחוב הסמוך לבית שאן, ועל הגופה נמצאו סימני אלימות קשים.  צוות של מד"א שהוזעק למקום מצא את אמזלג מוטלת ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותה.

שוטרי תחנת בית שאן סגרו את זירת האירוע וביצעו סריקות נוספות באזור, ובסופם עצרו את בן הזוג בן ה-64 לחקירה. לבני הזוג לא הייתה היסטוריית אלימות המוכרת למשטרה. לשניים, שהיו פרודים בשנה האחרונה, יש ילד משותף בן 7.