זירת הירי בבת ים, שישי שעבר
זירת הירי בבת ים, היום | צילום: החדשות

צעיר בן 24 נורה הערב (שישי) על-ידי שוטר לאחר שרץ לעבר קבוצת שוטרים עם סכין שלופה ברחוב ז'בוטינסקי בבת ים. הגבר פונה לבית החולים וולפסון במצב קשה, שם נקבע מותו. לפי המשטרה הרקע לאירוע פלילי.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בשעה 15:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר שנפצע בבת ים. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים וולפסון בחולון כשהוא במצב קשה. הרופאים בבית החולים קבעו את מותו.

במשטרה מסרו כי לפני האירוע התקשרו בני משפחתו של הצעיר למוקד 100 של המשטרה כדי לדווח על כך שהוא משתולל עם סכין החדר המדרגות של בניין מגוריו ברחוב בלפור בעיר. בדיווח מסרו קיים חשש לחייהם של העוברים והשבים.

הסכין שבה אחז יהודה
הסכין ששימשה את החשוד | צילום: חדשות

כששוטרים הגיעו למקום נאמר להם כי הצעיר נמלט רגלית לרחוב הסמוך. הם פתחו בסריקות באזור וכעבור זמן קצר זיהה אחד השוטרים את הצעיר כשהוא אוחז בידו סכין מטבח גדולה. לדברי המשטרה, לפתע הוא התחיל לרוץ לעבר השוטרים כשהסכין בידו השלופה ואחד השוטרים קרא לו לעצור, ללא הואיל.

במשטרה מסרו כי השוטר חש סכנה מוחשית ומיידית לחייו וירה לעבר הצעיר לפחות שני כדורים, ובהמשך הוא מת מפצעיו. עוד נמסר כי בדומה לאירועים מסוג זה, המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בפרקליטות תבדוק את נסיבות המקרה.

פרמדיק מד"א שהגיע למקום סיפר כי "בהגיענו לכתובת ראינו גבר שוכב על המדרכה סמוך לרכב מדמם בצורה קשה. אזרחים שהיו במקום ניסו לעצור את הדימום בהדרכה טלפונית של מד"א. ביצענו בו בדיקות רפואיות שבמהלכן לצערנו לא ניתן היה לעשות כלום ונקבע מותו".