ח"כ סתיו שפיר (צילום: יח"צ, חדשות)
ח"כ סתיו שפיר | צילום: יח"צ, חדשות

המשטרה סיימה את לחקור את החשוד באיומים על חברת הכנסת סתיו שפיר שנעצר בשבוע שעבר, ועם השלמת גיבוש הראיות צפויה התביעה המשטרתית להגיש מחר (שני) כתב אישום נגדו. מהחקירה עלה כי החשוד, בן 30 ממזכרת בתיה, איים על חברת הכנסת ממפלגת העבודה באחת הרשתות החברתיות.

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

בדיון שנערך ביום שישי האחרון בבית משפט השלום בפתח תקווה, הגישה התביעה המשטרתית הצהרת תובע לפיה מחר יוגש כתב אישום כנגד החשוד, ובמעמד הדיון הוארך מעצרו בארבעה ימים נוספים.

האיומים על שפיר (צילום: חדשות)
האיומים על שפיר | צילום: חדשות

האיומים על שפיר הגיעו ביום רביעי האחרון על רקע עתירתה נגד התמודדותם לכנסת של אנשי "עוצמה יהודית". שפיר אף התעמתה עם עו"ד איתמר בן גביר בדיון בוועדת הבחירות - ובהודעות שנשלחו אתמול למכשיר הסלולרי שלה נכתב בין היתר: "אני ארצח אותך", ו"מכות חשמל למוח השמאלני שלך, זה מה שיעזור". במסר נוסף שקיבלה נכתב: "אני ירצח אותך, ישרוף אותך יא כלבה".

בעקבות האיומים אמרה ח"כ שפיר לחדשות Online: "האלימות של אנשי כהנא מסוכנת לחברה הישראלית כולה, וזה הנושא החשוב פה, יותר מהסיכון האישי שחווה מי שמעז לעמוד מולם, ויחוו עוד רבים". שפיר אף הזהירה כי אנשי כהנא פוגעים בעם היהודי עם השנאה והגזענות שלהם. "הם משחיתים ומחרבים את החזון הציוני", אמרה. "הרעיונות שלהם מזכירים ימים אפלים. אני לא מפחדת מהם ולא אתן להם להפחיד את המדינה שלנו. הדמוקרטיה הישראלית חזקה מהם ותעמוד גם במבחן הזה בגבורה".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו