המשטרה עצרה הבוקר (רביעי) חשוד בדקירה שהתרחשה באצטדיון דוחא במהלך משחק הכדורגל שהתקיים ביום ראשון. שלושה נוספים נעצרו בחשד שהתפרעו במהלך המשחק. אמש האוהד שנדקר שחזר ממיטת בית החולים בשיחה עם כתבנו במהדורה המרכזית את האירוע האלים שעבר: "למגרשים אני לא אחזור".

כל העדכונים על הבחירות - הצטרפו לטלגרם של החדשות

שוטרי משטרת ישראל שפעלו במשחק עצרו 2 חשודים בהתפרעות אשר שוחררו אתמול. בנוסף בוצעו פעולות לאיתור ומעצר חשוד בדקירה. בפעילות שבוצעה נעצרו 4 חשודים בני 23-33 מסכנין, בחשד למעורבות בהתפרעות האלימה בתחומי מגרש הכדורגל.

משחק הבית של בני סכנין מול מכבי פתח-תקווה שהתקיים ביום ראשון השבוע, הסתיים בהפסד שהמעמיק עוד יותר את המשבר של הקבוצה המארחת, אבל גם את התסכול בקרב האוהדים: הם החלו להתעמת ביניהם באצטדיון דוחא, השליכו חפצים לעבר המגרש - ובקטטה שפרצה במקום נדקר האוהד אל-טייב.

טייב, תושב כפר ריינה הסמוך לנצרת, הגיע לאצטדיון וציפה לחוויית כדורגל, אבל מה שהיה בסוף המשחק היה מופע של אלימות: אוהדים זרקו חפצים מכל הבא ליד לעבר כר הדשא, ולדברי אל-טייב אחד האוהדים הגיע מיציע הכבוד ודקר אותו ואדם נוסף. מאז הוא מאושפז בבית החולים עם חתך עמוק ביד ועם יד שבורה.

לדבריו, הוא ראה את אותו אוהד "יוצא, עובר את הגדר הראשונה מיציע הכבוד, נכנס לשטח הסטרילי עובר את המאבטחים שולף סכין- ומתחיל לדקור. אותי הוא דקר מההגנה שעשיתי. הוא רצה לדקור (אותי) בבית החזה כנראה ונפגעתי ביד. והשני – הוא נדקר ברגל, כן".

הקבוצה: "מקווים שביה"ד יימנע מהאשמות מופרזות"

"זו טראומה, זה פחד, זה דבר שהוא לא מובן מאליו", סיכם ."אתה בא לראות כדורגל, אתה לא בא לשדה קרב, אתה לא בא למלחמה, אתה לא בא לקרב בין אנשים, אתה בא לראות כדורגל".

בעקבות האלימות, תעמוד מחר הקבוצה לדין משמעתי וההתאחדות מבקשת לסגור את אצטדיון דוחא. "לא יעלה על הדעת שייכנס סכין לתוך מגרש כדורגל,  מקום שהוא הומה אדם, אנשים עם משפחות, אנשים צעירים, נשים", אמר עו"ד מאיר עטיה פרקליטו של אל-טייב.

תגובת קבוצת בני סכנין: "אנחנו מאמינים כי יחד עם האוהדים נצליח לעבור תקופה זאת. אנו תקווה שבית הדין יימנע מהאשמות מופרזות ופזיזות, ויתמוך בהנהלה אשר עושה הכל למען יצירת אווירת ספורט ועידוד".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו