לפני כשבועיים בני הזוג צולינגר מחיפה נפלו קורבן לתקיפה אלימה בתוך ביתם על ידי צעיר שגר בדירה מעליהם. התוקף שיצא קודם לכן ותקף שני שוטרים, חזר לביתו ואז נכנס לדירת בני הזוג, תקף אותם והתבצר בתוך הדירה. רק לאחר התערבות הימ"מ הצליחו הכוחות להשתלט עליו ולעצור אותו. הבעל יצחק, שהגן על אשתו חנה מהמתקפה האגרסיבית נפצע קשה בתקרית ולפני כמה ימים שוחרר לביתו מבית החולים רמב"ם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

היום (שלישי) צולינגר מדבר לראשונה על מה שקרה ומספר על היחסים עם שכנו התוקף. "אני מאוד כועס עליו", אמר בשיחה עם "החדשות" Online. "הוא לא גר בשכונה שלנו. הוא נכנס לדירה שמעליי והשתדלתי לא להתעסק איתו ובעניינים שלו עד כמה שאפשר, אבל כנראה שהוא ראה בי גורם שיכול להפריע לו לגור בשקט באותה דירה שאינה שלו".

זירת האירוע (צילום: דוברות המשטרה)
פריצת הימ"מ לדירה בחיפה | צילום: דוברות המשטרה

צולינגר התקשה להיזכר בדיוק מה אירע לפני אותו אך זכר שהסיע את התוקף. "הוא ביקש ממני לשמור לו על הכלב ואז חזר אלינו לדירה והכה אותי קשות", שחזר את רגעי התקיפה. "הוא היה במה שהגדירו כהתקף זעם. לא ברור לי למה הותקפתי על ידי אותו בן אדם. לא עשיתי לו שום דבר רע. בסך הכול ניסיתי לשמור על מרחק ממנו ובסוף הוא תקף אותי ואת אשתי. השתדלתי לשמור על אשתי ולמנוע ממנו לתקוף ולהכות אותה. היום שנינו נמצאים בבית ומקווים שהסיפור הזה יישאר מאחורינו".

ביום חמישי ככל הנראה תוגש הצהרת תובע נגד החשוד ובימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום. לפני כשבועיים התראיינה אשתו של צולינגר בריאיון בלעדי למהדורה המרכזית ותיארה כיצד בעלה הגן עליה מהמתקפה האגרסיבית של אותו חשוד.