צפו בכתבה המלאה (צילום: רויטרס, חדשות)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס, חדשות

המשטרה עצרה חשוד, בן מיעוטים בשנות ה-20 לחייו, בחשד שלפני כשנה נכנס לבית ספר יסודי במרכז הארץ באמצע יום לימודים, גרר ילדה בת 11 לפינה חשוכה ושם אנס אותה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

החשוד, שנוהג במשאית, נלכד לאחר שהגיע עם כלי הרכב לעיר אחרת במרכז הארץ, פנה לאישה וביקש ממנה שתכווין אותו לאחד הרחובות. משלא ידעה להשיב לו - קפץ עליה על-פי החשד, תקף אותה וניסה לאנוס אותה. היא הצליחה להדוף אותו.

עדי ראייה תיארו את המשאית לחוקרי תחנת יפו במרחב יפתח ובעקבות זאת נעצר החשוד. מדגימת DNA שנלקחה ממנו התגלתה התאמה לדגימת ה-DNA שנלקחה מהילדה שנאנסה בבית הספר והוא נעצר.

בסוף השבוע האחרון נעצר מדריך ריקודי עם בן 69 מהשפלה בחשד שהטריד מינית ילדים בני 3 ו-4 בגן בנס ציונה. האיש, בשנות ה-60 לחייו, נחקר לאחר שהילדים סיפרו להוריהם כי חשף את איבר מינו בפניהם.

החקירה נפתחה לאחר שבתחילת השבוע סיפר אחד מילדי הגן לאחותו הגדולה כי המדריך הטריד אותו מינית לאחר שיעור ההרקדה. הילד סיפר כי המדריך אמר שבשל התנהגותו היפה בשיעור, הוא מוזמן בתמורה להיכנס עמו למחסן שבגן - שם חשף את אבריו.

אביו של הילד, ששמע על הסיפור, דיווח מיד להנהלת הגן ולרשויות. הוא סיפר כי בנו ידע לתאר את תחתוניו של המדריך ואת שאר פרטי האירוע במדויק. למחרת לקח האב את הפעוט לתחנת המשטרה,שפתחה בחקירה.